Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Megszüntették a Milupa Ferment...

Megszüntették a Milupa Fermentált tápszer gyártását. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

#baba #tápszer #Milupa #milupa fermentál
2014. júl. 4. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még ezt nem hallottam, mondjuk már nem érint a dolog, mert 2 éves a fiam, de anno nekünk nagyon bevált.
2014. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekünk is bevált, csak nem értem, mert tudtommal sokan vették.
2014. júl. 4. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemár!! :( Bár előző héten voltam a gyógyszertárban és azt mondták 3helyen is hogy központilag nincs fermentál jelenleg. Akkor megszüntették?
2014. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokmindent megszüntettnek ami jó vagy olcsóbb. Tavaly pl hiánycikk volt a vigantol, most az olcsóbb kullancs elleni oltás.

Nem feltétlenül azért szüntetik meg szerintem mert valami gond van vele, hanem valamiért nem éri meg előállítani, valami anyagot drágábban tudnak beszerezni stb.

De lehet nem szüntetik be csak most pár helyen éppen nincs.

2014. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De szerencsére volt 1doboz amit nem vittek el aki félre tetette .....de nem tudom mi lesz a következő tápszer ha ezt nem lehet majd már kapni....
2014. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2-3 napja kiküldték a gyógyszertáraknak, hogy nincs többé Fermentált gyártás. Tehát hivatalos


én is csak arra tudok gondolni, hogy azért,mert jó és olcsó volt. és emiatt nem vették a drága HA-s tápszereket.

2014. júl. 4. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen... Olcsó is volt receptre 900ft és jó volt! Meg azért mégsem 500grammos hanem 800g. A másik előnye volt hogy 3éves korig iható
2014. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor neten kersek eladó bontatlan fermemtáltat hátha....:)
2014. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!