Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Előre elkészített tápszert...

Előre elkészített tápszert lehet tárolni?

Figyelt kérdés
Mondjuk este elkészíthetem előre az éjjeli etetésre?vagy frissen elkészítve jó csak?
2014. aug. 3. 22:48
 1/5 gabszem ***** válasza:
2-3órát lehet hűtőben tárolni úgy tudom. mi úgy csináltuk hogy termoszba raktunk meleg vizet és csak össze kellett keverni éjjel.
2014. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor nekünk bent kellett feküdni kivizsgáláson a Margit kh-ban ott úgy csinálták, hogy minden tápszeres babának megcsináltak előre egy fél literes üvegben ha kihűlt betették hűtőbe és amikor etetés volt az anyukák öntöttek annyit amennyit épp evett a baba 100-150 ml-t azt megmelegítették a többi vissza a hűtőbe.
2014. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az összes gyerekkórházban így csinálják. Egy éjszakát lehet hűtőben tárolni. A felmelegített tápszer maradékot ki kell önteni, azt már nem szabad újra melegíteni.
2014. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Este mikor még éjjel kelt a picúrom mindig előre elkészítettem és csak bedobtam a mikróba. A kórházba is előre elkészítették 12 órára és betették a hűtőbe.
2014. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi gyakran utazunk hosszabb utakra 2 hetes kora óta és az anyatejet is, majd a tápszert is előre bekészítem, mert rendszeresen útközben kell megetetnem. Volt olyan is sajnos, hogy a tápszert csak 3 óra múlva kapta meg. Nem hűtőben és nem termoszban tartom útközben, hanem a cumisüvegben. Igaz, frissen elkészítve, langyosan teszem be a táskámba. Sosem volt tőle semmi baja. Hűtőben nem szabad, hogy baja legyen pár órán át szerintem.
2014. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!