Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » NutriTont hasznal valaki?...

NutriTont hasznal valaki? Velemeny? Mennyit raktok 100 ml tapszerbe es melyik tapszerbe?

Figyelt kérdés
En egy kanallal ahogy ra van irva de visszabukta 3hos babam es nem is tunt surunek a tapszerbe. Ha tobbet rakok felek hogy a pocija meg jobban fog fajni.eddig beba ARt hasznaltunk
2014. aug. 12. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Várjál vele 10 percet!

Az AR tápszer is sűrűbb,ha jól tudom.


Én így szoktam: anyatejhez teszem,de van,mikor tápszerrel kell pótolni(beba ha start).Az eljárás ugyanaz:

Kis tejben feloldok egy kanál port,jól elkeverem.Hozzá még egy kis tej és így öntöm a többihez.Én 100 ml-hez szoktam.Várok vele 10 percet,(4-12 perc alatt sűrűsödik) és úgy adom a babának.Inkább újra kell langyosítani,de kell neki idő.

De ha még így is hígnak találod,az AR tápszer ellenére(ha jól értettem még ahhoz keversz)akkor tedd 90 ml-hez,bár szerintem jó sűrű lesz.

Nálunk nem fogta meg a baba hasát,ár hasfájás (kopp-kopp) sem volt eddig.Pár nap kell biztosan,mire rááll a pocakja,nekünk is akkor nyűgösebb volt.

2014. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon jó volt, igaz sokat kísérletezgettem vele. Picimnek elég volt 140-150 ml-hez 1 kanál, pedig nagyon sokat bukott.
2014. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező belekérdezhetek? mi most kaptunk ar tapszert de fajdogal a hasa tőle és nehezen kakil -büfizik viszont nem bukik. Azt mondtak biztos tuletetem de azért irnak fel masik tapszert. Szoval azt kérdezném mennyi idős mekkora és mennyit eszik egy nap a babátok? gondolkodtam hogy lehet inkabb ez a sűritő kéne mint masik tapszer. Kislanyom 4,5hós 6x120 milit eszik meg de van h csak 90et és van olyan nap hogy csak 5x eszik. Mellette szopizik de tejem max 150mili van összesen. Rengeteg vizet iszik erre a tapszerre. 6,3kg
2014. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!