Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil Pepti tápszeres babák...

Milumil Pepti tápszeres babák szülei? Tejmentesen étkeztetek 1 éves korig?

Figyelt kérdés
Semmilyen tejterméket nem adtatok a babának?Túró? Joghurt? És így mit adtok tízóraira?Uzsonnára babátoknak? Nekem 7,5 hós a babám.
2014. aug. 17. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tejérzékeny, akkor semmilyen tejterméket nem kaphat.

Én sokáig külön főztem neki. Most kezdek belejönni, hogyan lehet tejmentesen főzni, pedig már 14 hónapos. Azt eszi, amit mi.

Uzsira ehet gyümölcsöt sinlaccal, sinemillel, ehet gyümölcsrizst, tejbegrízt tápszerből. Kenyérre készíthetsz különböző kenőket. Persze macerásabb így étkezni, de meg lehet oldani. Mikor az enyém ennyi idős volt, főzeléket kapott uzsira/persze nem az ebédet/ tízóraira gyümölcsöt keksszel/a sinemilt, sinlacot nem fogadta el/

2014. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!