Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit tegyék a nagyon hasfájós...

Hozsi kérdése:

Mit tegyék a nagyon hasfájós és kaki problémákkal küzdő babámmal?

Figyelt kérdés
Tapasztalt anyukák meg bárki tanácsát szívesen meghallgatom. Az én babucim olyan hasfájós hogy se nappalom se éjjelem. Anyatejes volt hozzá táplálással, de már két hete csak tápszeres próbáltuk a milumilt nem vált be a Beba sensitive ha, novalac ac-t és semmi mindegyiktől ugyan úgy görcsöl, tekereg nem alszik, mennyi idő alatt kell hogy beválljon a tápszer? Vagy milyen tápszert próbáljunk? Szélcsővezem már kb egy hónapja, mert nem tud kakilni se pedig erőlködik meg van ingere, a pukik is nagyon nehezen jönnek és ha ki is jön nem mindig könnyebül meg, nyugtalan ízét mozog. Próbáltunk espumisan, infacol, gripe water, baby clam, biogaiga, colief, cseresznye megymag párna, hajszáritozas teák ( kamilla, édeskömény, de attól jobban görcsölt).2hónapos 3napos kislány.

2014. dec. 1. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

infacol, biogaia, espumisan, colief cseppek, ezeket használják hasfájós babáknál, de kinek mi jött be.

Én megpróbálnám a biogaia-t (nagyon drága) és az infacolt vagy az espumisant, de olvass utána mind a 4 nek és döntsd el, hogy kipróbálod e.

A tápszer nálunk megoldotta, milumil ha start optima volt, akkor elmúlt a hasfájés, úgyhogy nem kellett az infacol végül.


Tudod még tornáztatni is, minden pelenkázásnál a lábait a hasához tolni többször, az mozgatja a pocit és a hason altatás is nagyon sokat tud segíteni. Próbáld meg hason altatni, ha eddig nem úgy volt, csodákra képes.

2014. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, átugrottam az felett, hogy már próbáltad a cseppeket.


Akkor marad a hason alvás, úgy a pukik és a büfi is kijön alvás közben is.

2014. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi Lactase comfort cseppet irattunk fel a gyerekorvossal. Másnapra megoldódott minden probléma pedig azelőtt a lányunk reggeltől estig folyamatodan ordított, tekergett, kínlódott.
2014. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lactase az olyasmi mint a colief nem?
2014. dec. 2. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is nagyon hasfájós volt, órákon át keservesen sírt, küzdött. Infacolt használtunk, hol hatott, hol nem. Sokat masszíroztam a pociját, tornásztattam, azt szerette. Aztán kiderült, hogy tejallergiás (az első véres kaki után). Tejmentes diéta mellett (ez rám vonatkozott) teljesen elmúlt a hasfájás.
2014. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nestlé Lactogen Harmony

KImondottan gyógyászati tápszer, hasfájós, bukós, nehezen kakiló babáknak.

2014. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!