Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszerváltás az orvos tudta...

Tápszerváltás az orvos tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Ti próbáltatok ki másik tápszert az orvos tudta nélkül??? Hasfájós a kisfiam. 2hónapos. Az elejétől fogva ez van. A gyerekorvos már a 6.szert próbáltatja velünk, leszámítva a teákat. Én hiába kérdeztem hogy lehet hogy másik tápszer kéne, szerinte nem... már 5-6ismerősöm mondta hogy laktózmentes tápszerre váltottak és megszűnt minden probléma. Tehát az a kérdésem hogy baj-e ha én most fogom magam és veszek egy doboz laktózmentest???? Tudtok ajánlani hogy nektek melyik vált be?

2015. jan. 15. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én váltottam, mert nálunk meg állandó hányás volt és azt mondta a doki,hogy nem baj, várjak még. de mire vártam volna, mikor a másfél hónaposom minden evés után hányt. Elmentem vettem másik tápszert, azt nem hányta ki, legközelebb csak mondtam a dokinak, hogy azt írja fel, nem szólt semmit.
2015. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak tápszert, de orvost is váltanék. Olyanhoz járjatok, akivel őszinték tudtok lenni, mert ha gond van, az ő szakértő döntése kell! Azt pedig csak az összes információ tudatában tudja meghozni!
2015. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan. Én is így csináltam, aztán tanácsadáson mondtam neki, hogy kaptam egy dobozzal, bevált és legyen szíves azt kiírni. Lactogen Harmonyt próbáltad már ?
2015. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi simán váltottunk, mert a fiam is hasfájós volt. Legközelebb szóltam a dokinak, hogy most már ezt a másik fajtát használjuk, felirta, aztán ennyi volt.

Először sima tápszert használtunk, aztán áttértünk a külön kólikásoknak készültre. Nem volt semmi kifogása ellene.

2015. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adnak recept nélkül laktózmentest? Ma volt a védőnő, szerinte nem kapok... Melyiket érdemes hasfájás ellenit vagy a laktózmentest?
2015. jan. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!