Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Létezhet, hogy szopis és...

Létezhet, hogy szopis és tápszeres babáimnak "csak" késő délután és este fáj a hasuk? Igaz lehet, hogy a tápszerben lévő tejcukrot nehezen bontja le a szervezetük és ez estére koncentrálódik a belekben oly mértékben, hogy akkor már fájdalmat okoz?

Figyelt kérdés
Esetleg váltsak tápszert? Most Milumil HA-t használunk. A nagylányom Beba-t kapott anno. Kinek mi a véleménye, tapasztalata? És esetleg milyen gyógyszer, tea vált be?

2015. jan. 22. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is késő este és éjszaka fájt a hasa a babámnak. A biogaia sokat segített. Másfél hónap után tudtunk aludni. Megváltás volt.
2015. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, utánanézek.
2015. jan. 22. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, a hasfajas nalunk is mindig 18.00-24.00 kozott zajlott. szinten milumil startot es anyatejet evett. aztan ahogy visszajott a tejem es mar nem kellett vegyesen taplalni, naprol napra jobb lett. nem.nagyon tudok mit tanacsolni mint hogy bofiztesd tornaztasd, es en ugy vettem eszre hogy a szoptatos tablettam is bantotta a pocakjat, ha ilyesmit szedsz probald ki nelkule.
2015. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó Neked is. Azt nem mondom, hogy rendszeres, mindennapos a problémánk. Csak elő-előfordul. Homeós bogyót szedek, az viszont cukros történet ha jól tudom.... Meg egyik reggel, amikor nagyon rossz esténk volt, akkor tejbegrízt reggeliztem, azt olvastam, hogy a tejes dolgokkal vigyázni kell. Lehet, hogy az is ludas volt. Most Infacolt kapnak a délutáni és az esti etetés előtt. Most pl. alszik mindkettő, csak szimplán kicsit nyűgösek voltak elalvás előtt. Azért kipróbálom a BEBA-t....köszi még egyszer.
2015. jan. 22. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
tej, kakaó, csoki, cukor puffaszt. a homeo egyébként is hülyeség én is több izben próbáltam (megfazasra panikbetegsegre sőt a babának pocakra is) de még sosem használt.
2015. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!