Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres hasfájós babamnak...

Tápszeres hasfájós babamnak bio gaia cseppeket adtam már egy üveg elfogyott. úgy néz ki hatásos, elhasználhatok még egyet vagy ezt hónapokig nem szabad alkalmazni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod, nem tudsz ártani vele. Mi kb. 3 hónapig adtuk, aztán szépen fokozatosan elhagytuk.
2015. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ akkor veszek is még egyet mert mar ket hónapos es ugy gondolom ettől nem alakult ki nagyon nagy hasfájas meg melle hasznalom az espumisant is:)
2015. febr. 13. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi egy hónapos korától egy éves koráig adtuk. Nem hasfajas miatt, hanem húgyúti fertőzés miatt, orvosi javaslatra. Nyugodtan adhatod.
2015. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm..érdeklődés képp neketek meddig elég egy üveg csepp?
2015. febr. 14. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyességet mondani, mert 7 hónapja használtuk, de úgy emlékszek 3 hétig volt elég egy üveg. Nem tartott ki egy hónapig.


Első voltam

2015. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy 3-3,5 hétig volt elég egy üveg.
2015. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!