A. R. vagy H. A. /A. R. tápszerekről vélemények, tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám és milumil komfort 1-et eszünk, amit nutrilonnal sűrítünk 1hete, mivel sokat bukik. Nagyon kemény lett tőle a széklete, üvölt kakiláskor. Megpróbáltam kevesebb sűrítőt tenni bele. Akkor se lett jobb. Pluszba még ilyen pattanás szerű piros foltok lettek az arcán és a tarkóján.Úgy döntöttem, nem adom neki. Inkább bukjon, mert az nem fáj neki.Az orvossal hétfőn íratok olyan tápszert, ami eleve sűrűbb. Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen A.R. vagy H.A./A.R. tápszert használ, mitől nem bukik és a kaki is normális? Vélemények, tapasztalatok?

#A.R tápszerek #H.A./A.R. tápszerek
2015. ápr. 18. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A tápszeren kívül mennyi folyadékot (víz, babatea) itatsz vele?

Sokszor a folyadékmennyiség növelése megoldja a kako gondokat. Amúgy az összes AR tápszer sajnos székletfogó.

2015. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 4 félét próbáltam, a sokak által istenített A.R.-t is, mert sugárba bukta a lányom vissza.

Végül humana baby fit-et kapta, nutritonnal sűrítve, fél éves koráig, onnantól 1 éves koráig pedig milupát, aztán meg nem fogadott el semmit, ami tápszer.. na de nem ez a lényeg.

Ha kiütéses lett, szerintem érdemes lenne a tejfehérje érzékeny babáknak való tápszert felíratni. Hirtelen nem jut eszembe a neve.

2015. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajna a babateától átlátszó savas folyadék jön vissza, ami savanyú szagú. A vizet meg nem issza, múltkor adtam neki és kijött belőle, konkrétan lehányt..
2015. ápr. 18. 17:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Addig minden esetre szerintem az ágyát emeljétek és támasszátok meg egy kicsit, az is sokat jelent a bukásnál. Amikor nekem ezt mondták, röhögtem rajta, de jobb volt utána, mert ugye a fej résznél magasabb volt, nem bukott úgy. Majd írdd meg, mi volt a dokinál!
2015. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Ezek szerint egyáltalán nem adsz neki a tápszeren kívül folyadékot? Így ne csodálkozz, hogy szenved a kakilásnál.
2015. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi Beba H.A.-t használtunk,és bizony nálunk is szenvedés volt a kaki,mostanra pedig már nem is tud a kicsi.Mindent kipróbáltam már,de semmi sem segített,még a sok folyadék sem.Most nutrilon comfortot írt fel az orvos,azt mondta ez jó rá.Hát kiváncsian várom a v
2015. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az ágyat már megemeltük! Adnék én neki folyadékot, de már írtam, ha nem láttad volna, hogy a vizet kihányja, a teától meg savas folyadék jön fel, ami marja a torkát!
2015. ápr. 18. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Humana Ha tápszer vált be, szintén sok bukás és állandó sírás miatt többfélét kipróbáltunk, 10 hónapos még mindig ezt eszi.
2015. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi 2 honapos korától a Milumil AR optimát adjuk neki. Nagyon szereti és nincs tőle székrekedése, sem hasfájása. Minden nap van széklete , néha 2x-3x is. Néha adunk neki kis vizet, de tényleg csak kb 5-10 milit, pohárkából elfogadja, cumiból nem.
2015. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek válaszát. Ma voltunk dokinál és a doki a beba ha pro start tápszert ajánlotta. Kipróbáljuk, kíváncsi vagyok. Hála a piros pöttyök se veszélyesek, azt mondta a doki, hogy kinövi, calcimusc-ot írt rá.
2015. ápr. 20. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!