Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6 hetes fiú babának a lázmérőz...

6 hetes fiú babának a lázmérőzés vagy a szélcső a jobb székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Sokminden mást kipróbáltam, a Gripe Watert most is kapja folyamatosan mégis szorulasos. Olyankor sír, feszít az egész teste, bevörösödik a feje stb. Kétszer megprobaltam lázmérőzni, egyből kakilt, pukizott, és olyan megnyugvás látszott az arcán. A szélcső jobb megoldás lenne?
2015. máj. 3. 02:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Tápszert kap csak az 1. Héttől. Milumil pronatura 1et (kimaradt)
2015. máj. 3. 02:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam az első naptól tápszeres volt.


Nálunk is volt kaki probléma. Nekünk a biogaia csepp vált be. Tettem a tápszerbe 5 cseppet, és lett végeredmény. Napi 1x kapott 5 cseppet, majd szépen leszoktattuk róla, csak 2 naponta...3 naponta..most már teljesen rendben van ez a téma nálunk. Igaz, hogy drága, de nem akartam szadizni a popsiját minden nap hőmérővel..


Amúgy lehet, hogy a tápszer a hibás a miulimil és a nestlé nekünk sem vált be. Humana 1 Prebiotikumos tápszert kapott végül(ebben van probiotikum) így megkönnyíti a dolgokat nekik.

2015. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!