Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tomme Tippe vagy Avent cumisüveg?

Tomme Tippe vagy Avent cumisüveg?

Figyelt kérdés

Most várjuk az első kisbabánkat és elég tanácstalan vagyok. A férjem a kislányánál Tomme Tippee cumisüvegeket használt (csak sajnos mindet eltüntette, mert úgy gondolta, hogy neki nem elsz több babája) és azt mondta, hogy nagyon szerette őket, meg nekem is az tetszik, szerintem pont olyan alakja van mint a cicinek... de a sok rokon, meg ismerős, sőt még anyám is azt mondja, hogy na de miért nem Avent?? Nagynéném is minden áron rám akarja tukmálni a náluk most bedobozolt cumisüvegeket, hogy jó lesz az nekünk, meg hát az Avent, kibírja a 3. gyereket is (mármint az én picimet) Mitől jobb az Avent, hogy nálunk mindenki ennyire harcol érte?

Valamint tényleg elég 1 vagy 2 cumisüveget vennem az elején? Igazából én nagyon szeretnék ciciből etetni, de félek, hogy esetleg vmiért nem fog menni. Valamint csak szeretnék ott lenni, amikor meg vannak véve a cumisüvegek. Én akár már most megvenném a nagyobbaknak valót is.



2015. jún. 17. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Első lányommal mindkettőt kipróbáltuk. Az Aventest nem tudta jól szívni, sok levegőt nyelt. A Tommee Tippee pedig szuperül bevált.

Második babámnak emiatt már csak Tommeesat vettem, bejött neki is. Mindkét babámat szoptattam, kiegészítést kaptak cumisüvegből, és a Tommee üvegtől nem lettek cumizavarosak.

2015. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekunk nem jott be a Tomme Tippe sajnos, az Aventet meg nem probaltuk, ugyanis koraszulottek voltak az ikreink es a korhazban azt mondtak, h a hagyomanyos cumi a legjobb. Igy mi NUK-ot vettunk, ami abszolute bevalt. A korhazban is a NUK-ot javasoltak es ok is azt hasznaljak az ujszulott, meg a koraszulott babaknal is.
2015. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a MAM cumisüveget ajánlom.

Azt használjuk mi is. Nem alakult ki cumizavar nála.

Nekünk az elején is ezt ajánlották a leginkább.

2015. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem :)

MAM :)

2015. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel, hasonló cipőben járunk, első gyerekkel. Én 3 közül nem tudok választani: MAM, Avent, Tommee Tippee, annyira megoszlanak a vélemények, nehéz dönteni. Szerintem úgy is az lesz ami a babaának jó lesz. Én már csak ezt tudom gondolni.
2015. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

MAM :)

csak ez jött be, de nagyon :)

2015. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!