Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kevés az anyatej van hogy 3...

Nné Adrea kérdése:

Kevés az anyatej van hogy 3 ml tud csak szopizni fiam . Dr. Javasolta egészítsék ki tapszettel. Ez rendben de szoptatni is akarom. Előbb tapszer utana szoptatás vagy fordítva? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Először szoptass és utána adj tápszert.

De nem elírtad? A 3 ml az nem mérhető mennyiség. A csecsemőmérlegek is 10 grammonként mérnek, ennek kevesebb mint a harmada a 3 ml.

De kérd ki szoptatási tanácsadó véleményét, sokat tudnak segíteni, sok tanácsot tudnak adni.

2015. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eloszor mindog szoptatas mindket mellbol utana tapszer ha muszaj es fejj is estenkent...

en szoptanitot hasznaltam (SNS) eleg furi kis kulacsszeru szerkezet, de a tapszert abbol adtam. Igy legalabb olyan volt mintha szoptattam volna rendesen:-). Nekem semmitol nem lett tobb tejem.

2015. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat mindjárt ki is próbálom éles be
2015. jún. 28. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Forditva. De 3 ml hogyan méred? Fejed is? Még azt javasolnám
2015. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szaporító fejés naponta kétszer, Karamalz, szoptatós tea, szoptatási tanácsadó.
2015. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nalunk is potolni kellett, 2 hetesen csak 20-30 mlt szopott alkalmankent ugyhogy 30-40 ml potlast kapott. mindig szopi utan kapta a tapszert. 8 hetes korara el tudtuk hagyni a tapszert, de legalabb napi 2szer fejtem a 7-5-3-1 szaporito fejessel, napi 4-5 litert ittam es szedtem a more milk plus tablettat is.
2015. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!