Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért hányt a hét hetes...

Miért hányt a hét hetes tápszeres babám a kapott anyatejtől?

Figyelt kérdés
Születésétől kezdve tápszeres baba. Az anyatejet elfogadta. Este keserves sírás után kihányta. Mi lehetett a probléma? A tejadó anyának minden papírja rendben van és a tej is bevizsgált.

2015. szept. 2. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanígy volt, csak fordítva. Anyatejes volt és a tápszertől hányt... 2-3 nap alatt megszokta a gyomra. Talán nálatok is erről lehet szó.
2015. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hetes korától lett tápszeres, addig próbáltunk neki mi is tejet hozni a kórházból, de olyan hasfájást, amit attól kapott, hát nem kívánom senkinek. Több nő tejét is megpróbáltuk, nem bírta. Ahogy átálltunk tisztán tápszerre, a probléma megszűnt. Van ilyen.
2015. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen tápszert eszik? még ha pregomint,vagy peptit,tejfehérjére gondolnék,de ha nem akkor nem erről van szó. érdekes azért. valószínű a gyomra nem bírja,megszokta a tápszert. szólj be,hogy másik anyától kérnél tejet ha lehet,ha azzal is probléma van akkor hagyd eszik tápszert
2015. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milumill HA. Megpróbáljuk először apránként, hogy szoktassuk hozzá hátha. Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 3. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Az anyatej zsírosabb, a tàpszer könnyebb, nem szokta mèg meg
2015. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi újság? Jobban bírja már az anyatejet?
2015. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azon a héten még hagytuk a tápszert, viszont hétvégére étvágytalan lett és a tápszert is kihányta. A doktornő felírt egy másikat. Most rendben van minden, az anyatejet is szép lassan elkezdtük :)
2015. szept. 14. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én egyáltalán nem bÍrtam az anyatejet, sem semmit, amiben tejszármazék volt.

1 hónapig intenzíven kezeltek, és kérdéses volt, hogy életben maradok-e, mert minden kijött belőlem. Tej, tápszer... egyedül valami Ausztriából behozott kajcsit tudtam megenni.

2015. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!