Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil HA tápszerről átállas...

Milumil HA tápszerről átállas sima Beba 1 pro tápszerre, bajt okozhat a későbbiekben? Lassan 3 hónapos a babám.

Figyelt kérdés

Allergiásak vagyunk mint szülők, nagyobbik lányom eckémás lett 2 évesen Jött ki rajta (Ő anno HA tápszert kapott, ès megis...)

Azon agyalok, hogy ha nincs semmi jele pl kiütés, hasmenés, akár rossz közérzet, áttérhetnék-e a simára, mivel a nagyobbik így is eckémás lett (akkor miért kellene a HA)


Tudom a HA első 6hónapjában szokták a védelem miatt...


2015. szept. 19. 03:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Aki allergiás annak a HA tápszer sem jó, egy speciális tápszer kell, orvos írja fel. De ha semmi baja a kicsinek, akkor miért akarod előidézni a bajt a sima tápszerrel főleg ha tudod hogy valószínűleg hajlamos rá. Én 1 éves koráig maradnék a HA tápszernél, csak 6 hósan váltani kell 2-esre. 8 hó környékén kell elvileg a savanyított tejtermékeket bevezetni, bár ezt nálatok óvatosabban kell, tudom mert az én gyerekem is ekzémás volt. 6 hónaposan váltottunk volna simára mert nem volt allergiás a családban és baj lett belőle. 1 éves koráig szigorú diétát tartottunk, szerencsére el is felejtette a szervezete addigra.
2015. szept. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!