Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana GI tápszert próbálta...

Humana GI tápszert próbálta valaki?

Figyelt kérdés
Ma írta fel az orvos. Már a negyedik fajta tápszer.
2015. okt. 28. 12:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha valakit ideirányítana a google, 5x annyit sír mint eddig és hasmenése lett tőle a babámnak. :(
2015. okt. 30. 13:50
 2/8 anonim ***** válasza:

Köszi, én pont ma vettem... :/

Akkor inkább mással próbálkozzunk?

2015. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatod szerintem, ha minden babának egy féle jönne be, akkor nem lenne egy millió tápszer a patikában, most végül én sem tudom mi lesz mert felhívtam az orvost tegnap, azt mondta várjak még és ha ma is lesz hasmenése vagy fáj a hasa, akkor adjam a beba sensitive-et (eddig ez volt a legkevésbé rossz) és hétfőn ír fel mást. Ma pedig úgy néz ki a hasmenés elmúlt. A hasára meg még eddig ma nem volt baj de még nem merném elkiabálni. Orvos szerint a váltás is megviselheti átmenetileg, lehet csak azért voltak a panaszok.
2015. okt. 31. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendben, köszi. Azért, ha tudod, írd majd meg, végülis bevált -e. Köszi :)
2015. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tudom már régebbi ez a téma, de végül bevált a Humana GI tápszer a babádnak?Mi most próbálgatjuk. Sajnos sehol nem találok róla véleményeket... Megköszönöm,ha vàlaszolsz :)
2016. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok erre mit válaszolni, mert rossznak tűnt nagyon, majd mikor visszatértünk a beba ha sensitive tápszerre rövid javulás után óriási romlás jött majd kiderült a húgyúti fertőzés. Nem egyik napról alakult ki a másikra, valószínűleg már akkor is az volt a baja, amikor ezt a tápszert írta fel az orvos.

Majd nem szűnt meg teljesen a hasfájás és a Milumil Pepti vált be végül lactase comfort cseppel.

2016. ápr. 23. 17:04
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekunk bevalt!!!Csak jot tudok mondani,ez volt a 4.tapszer,bar elobb kaptuk volna.vegre nem kellett kulonfele cseppeket hasznalni(amik csak picit javitottak a hasfajason-estenkent fajdalmas siras,allando cipeles,felesleges penzkidobas..).azota nevet,mosolyog,es nyugodt.boldog 6 het all mogottunk a gyotrelmes 4 het utan.nekunk is hasmenessel indult,napi 5szeklet,ami a 4.nap után elmúlt.a babak szervezetenek kell egy kis ido az atallasra.akinek hasfajos a babaja,ne kiserletezzen,kerje ezt,es ha nem valik be,utana jojjenek a cseppek.boldogan tolthetitek ezt az idoszakot is.nem tul gazdasagos,kb.3nap a 300g,de a kisbabam boldogsaga minden penzt meger,ha mar en a szoptatas teren nem ertem el sikereket.
2016. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm szépen a vàlaszotokat! :)
2016. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!