Szabina1995 kérdése:

Kisfiam 1 éves. Eleinte Beba-t ettünk, fél éves korától Humana Baby Fitt-eT. Éjszaka felkel 2 x enni, nem lenne neki laktató? Hasonló korú gyermeketek milyen tápszert eszik és hányszor? Ill. meddig írja fel a doki receptre?

Figyelt kérdés
Egyébként napközben elvan tápszer nélkül 1 x kér csak.

2015. nov. 3. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy írod, "ettünk" nem csodálom, hogy nem elég neki a fél adag.
2015. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Neked szerintem már nem kellene tápszert enned.
2015. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ne haragudj, de erre a többesszámozásra harapunk itt a környezetünkben.


1 éves a kisfiad. Miért csak tápszert adsz neki? Ennyi idősen már simán ehet rendes ételt. (persze turmixolva). A nővérem kislánya is 1 éves és már mindent eszik, az én fiam 7 hós, és most kezdjük a hozzátáplálást. Szóval szerintem nem elég neki a tápszer.

2015. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 1 éves. Ő reggel kap tápszert (Beba pro 1-et, mert 1 éves korig felírta a doki és van még kb 10 doboznyira receptünk), este vacsizik 7 körül, aztán lefekvés előtt 210 ml Junior italt (Milupa, Beba , ami épp akciós vagy kuponos) iszik meg.
2015. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

adj neki 5x szilárd ételt és 3x tápszert. reggel a reggelihez, ebéd után a délutáni alváshoz és vacsora után lefekvéskor.

1 éves kor után már nem a tápszerben kell keresni a gubancot ha éjjel kel, hisz az már nem a fő tápláléka, a többivel kell jól laknia, a tápi csak kísérő, hogy jól fejlődjön

2015. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már mindent eszik, az éjszakáról van szó, hogy valószínű nem laktató neki már ez a tápszer.
2015. nov. 4. 08:13
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen éhes és valóban a tápszer már csak kiegészítő. Estére adj neki több liszteset. Ha már jól rág szendvicset, ha még nem pl: húslevessel hígított főzelékbe kenyér, vagy pászka darabkákat, fokozatosan egyre többet. Nem kell, h sok "lé" legyen benne, inkább kásaszerűnek kell lennie.

Mi 8-kor vacsizunk (180ml tápi + szendó), utána már nem kap semmit és ha nem fáj a foga, simán alszik, 7 körül kel. Igaz néha még "nyikorog" hajnaltól, de hagyom, vagy ha nem megy neki, visszasimogatom az alvásba.

2015. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. 1 éves korig van csak kedvezmény tápszerre. Utána ételallergiák esetén szakdoki javaslatára bizonyos tápszereket írhatnak fel a gyerekdokik, de ezek nem finomak.
2015. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nanaszka ***** válasza:
Most 1 èves a lányom. 2 hònapja voltunk homeòs dokinál mert gombás fertőzèse vol(ez mellèkes amùgy) ő azt mondta nekünk,hogy a babáknak fèl èves korára már vanakkora gyomra, ha este jòl lakik akkor elèg reggelig... èn se hittem, hogy nem az èhsèg költi fel, hanem megszokásbòl kel. De megpròbáltuk... èjjel èbredt csak vizet kapott, s altattam vissza... hát az első hèt hùzòs volt, de utána nagyon jòl átalussza az èjszakát (este 9 től reggel 8 ig) most már másfèl hònapja. Kicsit kìnzásnak tűnik.... de hidd el csak a megszokás hajtja.... sokkal jobban tud aludni ha èjjel nem kell dolgozzon a kajával a pocija...
2015. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, 9-es megpróbálom! :)
2015. nov. 5. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!