Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 5hetes babám 5napja tápszert...

5hetes babám 5napja tápszert eszik. Anyatejtől hasfájós volt. Tápszerre megszűnt. Kialakulhat újra?

Figyelt kérdés
Nincs elég tejem,ezért lett tápszeres,de naponta fejek,hátha még lesz elegendő.
2015. dec. 3. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a picit is mellre tenni, mert ha valaki csak fej, általában elapad előbb utóbb. Figyelj oda hogy mit eszel, mert lehet, hogy amiatt bántotta a tejcsi a pocakját.
2015. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem ettem,ami puffasztó. Tejtermékeket sem,mert laktózérzékeny vagyok. Babámnak épp ezért is cseppeket is adok.
2015. dec. 3. 09:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdésem arra irányul,hogy fájhat-e a tápszerre a hasa?
2015. dec. 3. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha most 5 hetesen nem fáj neki tőle, akkor már nem is fog. Az enyém tápszeres és fájt tőle a hasa de már 3 hetesen is fájt neki tőle.
2015. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet , hogy azért sírt mert éhes maradt? Írtad kevés a tejed?

És nem a pocija fájt ?

2015. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!