Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Aki Humana baby fittet ad a...

Aki Humana baby fittet ad a babának válaszolna nekem?

Figyelt kérdés
Mennyit eszik milyen idős babád és milyen sűrűn? 3 hónapos fiamnak most írta fel az orvos, eddig milumilból max 150-et evett és gyakran hagyott is belőle, most ebből benyalt 270 milit. Csak egyszer evett eddig belőle csak kíváncsi vagyok, tudom, hogy ilyenkor akár növekedési ugrás is várható és nem tudom hova tenni ezt a mennyiséget.
2015. dec. 30. 12:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Az én babám 8 hónapos?, 2 hónapja eszi a Baby Fit-et. 1 alkalomra 250et szokott megenni napi 3x. Lehet, ez a tápi jobban ízlik a babádnak. Szerintem is sokkal finomabb a többinél.
2016. jan. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet bár ez az egy alkalom volt ami ennyire sok lett, utána az orvosi rendelő utáni sokkos állapot miatt aludt vagy 4 órát egyszerre. De egyébként is többet evett belőle, mint a Milumilból végül, lehet igazad van. Sajnos nem jött be egyébként, sűrítő inkább. Köszönöm a választ!
2016. jan. 4. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!