Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akinek tápszeres a babája,...

Akinek tápszeres a babája, milyen tápszert használtok?

Figyelt kérdés
Èjjel is azt adtok neki enni vagy inkább teát?
2016. jan. 27. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ekcéma miatt humana ha-s tápszert kapott a fiunk, és éjjel is azt kapott. Fél éves koráig kétszer evett éjjel, aztán 15 hónapos koráig már csak egyszer. Teát sohasem fogadta el (gondolom cukor nélkül nem ízlett neki) vizet ivott, ha szomjas volt.
2016. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HA-st szoktak felírni szinte mindig, nálunk épp a Milumil Optimát, meg voltam vele elégedve.
2016. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beba HA startot evett. 6 hetes korűtól nem etettem, végig aludta az éjjelt. 6 hós korától nem alussza végig de etetem éjjel, vizet kap.
2016. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Kimaradt egy nem :) Tehát nem etetem éjjel hanem vizet kap és ennyi :)
2016. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 hónaposan lett tápszeres. Milumilt kapott.

Addigra átaludta már az éjszakát.

2016. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milumil HA startot írt fel nekünk a gyerekorvos kezdetben, most Milumil 1 optimát eszik, én tápszert adtam neki, ha felébredt, most már átalussza az éjszakát elég régóta, most 6 hónapos
2016. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam Milumil HA Starttal kezdte, de nagyon fájt töle a hasa. 2 hónapos korátol HIPP Bio Combiotik tápszert kap, azóta éjjel egyszer kel, megetetem mert éhes, 180 milit betol. Utána szépen alszik reggelig. Ma 4 hónapos.
2016. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hipp Combiotic-ot eszik, ejjel egyszer ebred enni
2016. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hipp HA1, születésétől fogva nem kel fel éjjel enni.
2016. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!