Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem akar kakilni pedig normáli...

Nem akar kakilni pedig normális a széklete. Mivel segíthetek rajta?

Figyelt kérdés

11 hetes a lányom. Nem nagyon akar magatol kakilni pedig a széklete normális állagú.1.5-2 naponta amikor már látom, hogy nagyon nyüglődik akkor masszírozó szélcsövezem de az eredmény így is sokára szokott megjönni. Aki járt már így annak mi segített?

Hasfajasra használtunk már infacolt,espumisant, angol vizet de nem igazán segítettek. A kamilla tea sem vált be.


2016. febr. 7. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyatejes ?

Ha igen, heti 1 kaki eleg !

2016. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem nyüstöltem. kakilt amikor ő akart, heti 1x többnyire... 2x volt olyan, hogy 10 napig nem kakilt, akkor kapott hashajtót, orvosi tanácsra.


egyébként azért nincs széklet mert az anyatejet teljesen fel tudja használni és csak nagyon minimális salak képződik. legyél türelmesebb, még tápszeres babáknál sem gond ha csak 2-3 naponta van kaki!

2016. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megvártam mindig, amíg kakil, az elején heti kétszer produkált csak, és utána se minden nap. Nem hiszem, hogy egészséges, ha folyton piszkálod.
2016. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos tápszeres.

2 nap után már látom, hogy nagyon nyűgös. Azért szoktam besegiteni.

2016. febr. 7. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek volt mikor 2 nap maradt ki. 3. nap azt mondtam én megszélcsövezem legkésőbb délután de végül nem volt rá szükség. Szintén tápszeres. Jó az a tápszer neki?
2016. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milumil ha startot eszik. Ezt mondta a gyerek orvos. Nektek melyik jött be?
2016. febr. 7. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki másik fajta tápszert. Nekünk az 5. fajta vált be utána egyáltalán nem kellett a szèlcső.
2016. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!