Smileyka27 kérdése:

Babavitez felforraljatok 24ora utáb? És mennyi vizet adtok külön az étkezések közt? Nem nagyob fogadja el a vizet.

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
A babavitézt este hat után szoktuk felforralni, de nem lesz nagyobb, hiába nem fogadja el a vizet.
2016. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén, én nem forraltam fel 24 óra után a vizet, ebben a kérdésben laza voltam.

amíg tápszert kapott kizárólag, addig nem itattam külön vízzel, néha megkínáltam, de nem fogadta el. Védőnő, gyerekorvos is azt mondta, hogy betegség, kánikula kivételével nem kell külön itatni a tápszeres babákat sem.

Amikortól viszont megkezdtük a hozzátáplálást, onnantól figyeltem arra, hogy igyon vizet is, szerencsére nem volt gond, hamar rákapott a vízivásra.

2016. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Én sem forralom 24 óra után a vizet. Az én lányom sem issza meg a vizet, de még a teát sem. Szerintem nem is igényli. Ő mondjuk tápszert és anyatejet is kap.
2016. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A babavíz egy átbaszás. Ugyanaz, mint az ásványvíz meg a csapvíz.

Mint ahogy forralatlan csapvíztől sem lett még baja Magyarországon kisgyereknek, mert abból világraszóló botrány lenne.

2016. febr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

egyszer probaltuk de eleg sok asvanyi anyag csapodott ki belole, gusztustalanul nezett ki

ugyhogy most azt csinaljuk hogy minden reggel ujat bontunk, a regit meg en megiszom, ugyis a szensavmentes asvanyvizet szeretem :D

2016. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tápszeres volt, egyik se ivott vizet a tápszer mellé. A kisfiam másfél éves lesz, most már, hogy nem kap tápszert, csak gyerekitalt, két étkezés között megissza a vizet is. Természetesen forralt vizet kap kizárólag, babavizet csak akkor használunk, ha valami miatt későn forraltunk vizet, akkor azzal hűtjük vissza. Igen a babavizet is forralom 24 óra után vagy megisszuk mi! Bár felbontás után 2-3 nappal, szerintem semelyik palackozott víz nem alkalmas fogyasztásra. Én sem iszom meg, nemhogy a babának adjam.
2016. febr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

A babának cici kell! Nem ezek a szarok.


Most alakul ki az immunrendszere, ti meg itatjátok a semmit velük. Majd amikor jönnek a hülye kereskedők által generált szarok, és a gyerek lisztérzékeny, tejérzékeny, fűérzékeny, allergiás porra, fára, virágzásra, mindenre, akkor persze a rendszer hibás, meg a z orvos, meg az isten, és az ördög, meg jön a kérdés miért?


Mert a gyermekek ősidők óta szopják a tejjel a vitamint, az ásványokat, a taurint, és a többi hasznos dolgot. Addig az anyatej védi őket. Utána az immunrendszer. Ősidők óta megeszik a csirkeszart, a homokot, a bogarat. Megfogják a kutyát macskát háziállatokat, túrnak az orrukba, fülükbe és a másik oldalon, aztán lenyalják a kezük.

Kialakul az immunrendszer.

Elkapják a létező és divatos vírusokat, és elkezd a szervezetük védekezni. Lázas lesz. Ez egy normális immunrendszernél 3 nap alatt meg is szűnik, és a vírus elpusztul.


Ez így megy több ezer éve, de most jönnek a modern szülők, és tömegesen lesznek az emberek allergiások, elhízottak, betegek, gyengék.


Már a baba előtt ELEVIT.

Már közben ilyen olyan táp, és gyógyszer.

Már születéstől milupa, milumil.


Ennyit anyuról. Apu közben:


Leparkettáz, járólapoz, kicseréli az ablakot termo ablakra, légmentesíti a lakást, házat, nyílászáró csere. Babaágy a szülőktől *eltávolítva, és etetőszék, nehogy ölbe kelljen venni, és pelenkázó... (*eltávolítva = Akkor kapott utoljára természetes nyugtatót, mikor az anya hasára teszik, hogy hallja a szívverését, amit megszokott.)

és ha minden kész, és fent a szűrővel ellátott légkondi is, az állandó hőmérséklet miatt, akkor futás a botba flórasept, hypó, és egyén fertőtlenítők, gombaölők, baktériumgyilkosok.


Ezzel kész is a immunrendszer kialakulását gátló, környezet létrehozása. Márcsak egy TV kell, hogy a gyerek ellegyen, és akkor nem kell vele foglalkozni annyit. Úgyis retardált lesz, mert a TV tanítja, és mindenérzékeny.


Hajrá szülők! Azért gondolkozzatok el ezen a sok szaron, és azon, hogy ti is felnőttetek, és a nagyszüleitek is, és 2000 éve is volt élet, és nem kellettek hozzá ilyen szarok. Ez csak azért van, hogy kell, mert ezt hitetik el.


Lehet, hogy most bunkó voltam, de lehet, hogy csak jó szándékú.

2016. febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

#8:

Nem (csak) bunko vagy, hanem hulye is. De etesd te nyugodtan a gyerekedet csak anyatejjel ugy, hogy az anya harmadannyi tejet tud produkalni mint amennyire a gyereknek szuksege lenne, aztan buszkelkedj vele hogy a gyereked ehezik es nem fejlodik rendesen, de te mintaszulo vagy mert nem adsz neki tapszert.

Ez az "ezer eve is igy volt" duma meg a vilag legnagyobb idiotasaga. Igen, ezer eve nem kaptak gyogyszereket meg oltasokat a gyerekek. Nem is sokan eltek meg a felnottkort...

2016. febr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as! Igen a babának cici kell, de mi van, ha nincs hozzá tej? Haljon éhen? Vagy érje be azzal a 20 ml-vel, amit 3 óra alatt sikerült lefejnem? Ami piszkosul nem jó móka, de próbálkozik az ember, mert a gyereknek kéne! És mégis ki mondta, hogy kereskedők által generált szarokkal kell etetni a gyereket? Veszek friss csirkemájat és csinálok neki májkrémet, E-k nélkül, főzni szeretek és nincs benne szemét! Ugyanez a körözött, a sajt és sorolhatnám! A Bio cucc az tényleg marhaság, mert nincs alapja. De komolyan, akkor ne adassam be a rotát, mert 30 éve nem volt? Vagy volt csak leszarták? És a bárányhimlő elleni oltást se, mert 20 évvel ezelőtt volt pár kiütésünk, ma meg már olyan szinten mutálódott, hogy a gyerek belső szemhéja vagy a teljes szájpadlása tele van ezekkel a viszkető kiütésekkel? És konkrétan 2 hétig nem tud enni a gyerek! Ez tényleg jó mókának hangzik! Tejérzékeny meg attól lesz, hogy korán kapott tejet! Miért kapott korán? Mert 30 évvel ezelőtt tápszer helyett, hígított tehéntejet kapott! Ma meg Magyarországon kb, 30ezer laktózérzékeny ember van! Biztos véletlen!
2016. febr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!