Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Volt aki tápszert váltott...

Volt aki tápszert váltott hasmenés miatt, és attól javult?

Figyelt kérdés

Napok óta hasmenése van a 10hós kislányomnak,nem eszik,azonban a közérzete jó,doki nem lát betegséget,foga láthatóan nem jön most,én a tápszerre gyanakszom!

Valaki volt hasonló helyzetben?

Köszi


2016. febr. 21. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Még pici volt a babám de a beba ha sensitivetől lett hasmenése és emiatt váltottunk a humana gi-re, megoldotta.

De ez mind hasfájós tápszer, nyilván 10 hónaposnak nem kell.

Nálunk amint megkapta, már aznap jelentkezett. Ha régebb óta kapja ezt a tápszert akkor szerintem nem azért van.

2016. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 hónaposod csak tápszert kap? Ha nem, miért gyanakszol pont arra? Most váltottatok újra? Mert ha eddig is ezt kapta, kizárt hogy attól legyen.
2016. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehéntej allergiára gyanakszom!
2016. febr. 21. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, jóval a kommentem után olvasgattam egy kicsit mi most állunk a glutén bevezetése előtt. Azt találtam a gluténallergia első tünetei 3-6 hónappal azután jelentkezik, hogy a baba először találkozik vele. Hasmenés, zsírfényű széklet jellemző rá.


Van most vírus is, az majdnem mindig. De azért kizárni nem könnyű akármit úgyhogy érdemes utánajárni.

2016. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!