Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2 honapos kisfiam (anyatejes+t...

Micimici kérdése:

2 honapos kisfiam (anyatejes+tapszeres) kb 3 hete nehezen kakil, sír, orvosi utasitasta laktulozt adok neki ( otthon Laevolac mi Angliaban elunk) es itatom, vizzel de tobbnyire edeskomeny teaval, de nem igazan javul a helyzet. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Szivesen olvasnam kinek mi segitett. Tapszert mar 4x valtottam. Kb 200 milit kap/nap. 90 ml vizet vagy edeskomeny teat adok neki/ nap .

2016. febr. 26. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
kamilla tea, egy szer egyszer készítheted azzal a tápszert is. nekünk ez vált be
2016. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves elozo valaszolo, hogyan keszithetem a kamilla teat. Gyogyszertari kamillat hozott edesanyam. Naturland kamillaviragzat. Mennyi vizzel mennyi kamillat hasznaltatok? Napjaban egyszer tehetem kamillaba a tapszert? Koszonom a valaszt , meg ma megprobalom :)
2016. febr. 26. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 hós kislányomnak ugyanez van. Mi is Angliába lakunk. A nagyobbik lányom osztálytársának az anyja védőnő, ezért kértem hogy írja le mit tegyek, és a lányomtól Cecily-től küldje haza. Kamillateát javasolt szintén, emellett váltottunk tápszert, mert a férjem Írországba dolgozik, és onnan hozott jó tápikat, de végül váltottunk Cow&Gate -re, ez volt rá írva, nem hazudok, pontosan így: Cow & Gate formula 2 months of age

Kellemes íze van, naponta normál mennyiségű kaksi van a legénykének.

2016. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legénykének = leánykának

előző vok XDD

2016. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oke, kamillat kiprobalom meg ma. azt olvastam szaritja a beleket, de gondolom ezert irta a kedves elso valaszolo h neha adjam neki. Hogyan keszited a kamillat ? Mennyi vizbe mennyi kamilla? Tapszert a korhazban potlaskent Apt profuturat kapott eloszor majd en sima kek aptamilt vettem, mert aznap mikor hazajottunk profuturat nem talaltam a polcolon, a kek aptamiltol fajt a hasa, sargara valtottam coloc and constipation, ettol egyaltalan nem volt bufi szoval fajt a pocak , valtottam C&G colic and constipation ra , ettol nem volt kaki, majd valtottam aptamil pro futurara, na most semmi nem jo. Sirdogal allandoan. Ugy sajnalom. Szoval kamilla .... Hogyan ? Mennyit egy nap? Mikor? Koszonom.
2016. febr. 26. 19:37
 6/6 A kérdező kommentje:
A kamilla mindent helyrehozott kb napi 30ml eleg hozza , mar csak 1 x kap laktulozt /nap de ezt is fokozatosan elveszem tole . Koszonom:)
2016. márc. 3. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!