Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nektek is 3 hetesen megevett...

Nektek is 3 hetesen megevett a picitek 120 mlt?

Figyelt kérdés

Pótolnunk kell sajnos!

Már beletörődtem mert az első babámmal is pótolnom kellett.

Eleinte nagyon bántott szinte beteg voltam a gondolattól főleg hogy minden 2. ember azt kérdezte szopik a gyerek?

Aztán mikor mondtam pótolni kell már vágták is a fejet hozzá.

Na mindegy!

Egyszerűen nem tudom megtermelni azt a mennyiséget amire szüksége van.

Nálatok is sokat evett?

Nem éhezik annyit eszik amennyit szeretne csak érdekel.


2016. márc. 19. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:

mi is potoltunk az elso 8 hetben kb fele fele aranyban mert tejlazat kaptam a korhazban es majdnem ra ment a tejem.

ami segitett: 7-5-3-1 fejes napi ketszer

- more milk plus kapszula

- citromfu tea

- rengeteg viz es szenhidrat (kalacs pizza stb)

kb 7 hetesen el tudtuk hagyni ezeket es ujra anyatejes lesz. prpbaltad mar ezeket?

egyebkent mem.evett meg 3 hetesen ennyit, kb 20 milit szopizott es 50 mili tapszert evett utana.

de az en tejem brutal volt, 12 hetesen se evett 80 milinel tobb anyatejet es megis hizott normalisan

2016. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tejelválasztó teát próbáltam,


fejtem max 80 mlt tudtam sose többet,


kalácsot eszem sokszor.


Semmi.


A lányomnál ugyan ez volt annyira sokat evett eleinte nem értem utol pedig egész nap mellen volt.... Hogy induljon és több legyen.

70 ml volt a külön-külön a melleimbe azt is lemérettem már.

Nem vagyok ideges, nem fogyasztok semmi rosszat, annyit iszom mint egy kiskacsa.

2016. márc. 19. 12:28
 3/10 A kérdező kommentje:

3640 grammal születtünk, 3390 grammal jöttünk haza a kórházból és most 4110 gramm 3 hetesen.

Szerintem nem rossz sőt nagyon jó!

Vacsira van hogy 90 ml eszik meg de fél óra műlva még ráeszik. Hajnalba kel 2x 90 ml eszik meg egyre.

Reggel mellen van 1,5 órát abból jól lakik majd 1-2 óra múlva már nem akkor eszik 90 ml.

Ebédre 120 mlt.

Lehet csak ilyen nagy étkű a fiam!

2016. márc. 19. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Fiam 3890 g-al született, rögötn az elejétől pótolnom kellett. 120-150 ml-t evett már 1-2 hetesen.


A " fejvágósakat" meg sz-rd le! Szüksége van a gyereknek annyi kajára, amennyire és kész. Ha ki kel legészíteni, ki kell. Ha nincs tej v nem akar vki szoptatni, akkor ez van. Nem tudom, kinek mi köze hozzá.

:)

2016. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó válaszoló jól esik hogy ilyet irtál!

Mára letojom.

Akkor örülök másnak is jó étvágyú a babája!

:) . :)

2016. márc. 19. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
120 milit evett 3 hetesen, 3 hónaposan már 180-at.
2016. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

80 milit?? 4 hós korában full belövelve sem tudtam annál többet fejni..ő meg ilyenkor ennek a dupláját tudja kiszívni bár gondolom tudod, biztos utána olvastál...én nem engedném el annyira a helyedben ezt a kizárólagos szoptatás dolog. A vegyes táplálástól egyébként hasfájós is lett a lányom. Egyébként ő is 3650 grammal született, és nem is duplázott félévesen, az első 2-3 hónapban meghízta az elvárt 500-600 grammot, utána már csak 300-400 grammokat, de formás kis baba, a gyerekorvos és a védőnő sem ajánlotta a tápszert...

egyébként sír, vagy miből gondolod hogy a cicid nem elég neki?

1-es

2016. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első babàmnàl nekem is pótolni kellett, inkàbb tápszert egyen mint éhezzen! Sosem értettem azokat akik nemtettszésüket fejezik ki miatta!! Legközelebb kérdezd meg mégis mit adj neki szerintük!

A 2. babàm anyatejes, màr az első héten "megevett" 120-130at.

2016. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Sir ha nem kap elég kaját!

Forgatja a fejét!

A vegyes táplálás nekem muszáj ha éhes a gyerek és 1,5 órát van a mellemen és még sir mert kér. Akkor úgy gondolom nem elég!

Nem hasfájós. Annak több oka is lehet pl hogy Te olyat eszel ami fingat vagy puffaszt. Nem eszem olyanokat


Iszom a mecsek teát és kész!

2016. márc. 23. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:

a Mecsek Tea is okozhat egyébként hasfájást :) én egyébként csak jó szándékkal írtam, segítő tanácsként.


1es

2016. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!