Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik a jobb a milumil vagy...

Melyik a jobb a milumil vagy a milupa tejpép?

Figyelt kérdés
mikortól adtatok a babának és főzelékekhez keverve vagy simán kapta?
2016. ápr. 4. 17:17
 1/1 anonim válasza:
Én Milumil tejberizspépet adtam neki először, ami 4 hónapos kortól adható. Én 5 hónapos korától adtam neki. Nagyon szerette. Aztán később kipróbáltuk az életkorának megfelelő újabb Milumil tejpépeket is. Mindegyik ízlett neki, de egy idő után megunta őket. Most egy ideig nem kapott, és pár napja Milupa kekszeset vettem, megette. Én azért a Milumilt választottam, mert nem tartalmaznak hozzáadott cukrot, de amúgy szerintem nincs olyan sok különbség közöttük. Pl. a Milupa kekszesben van hozzáadott cukor, viszont a 100g tejpép cukortartalma mégis ugyanannyi (nem több), mint a Milumil 3 gyümölcs 3 gabonáé, ami hozzáadott cukor nélküli, sőt ízre is kevésbé édes. Én mindig simán adtam neki a tejpépeket, nem kevertem főzelékhez.
2016. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!