Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6 hós lesz babám,3 hós kóra...

6 hós lesz babám,3 hós kóra óta sajnos csak tápszeres. Múlt héten kezdtem el almát kóstoltatni vele, majd répát. Viszont múlt hét óta nem akarja elfogadni a tápszert, a kóstoltatás sem tetszik neki. Mi történhetett, hogy egyszercsak nem akar enni?

Figyelt kérdés
Jól evő, nagyon jól fejlődő babáról van szó. Vizet, teát sosem fogadott el. Szóval így a folyadékot sem tudom pótolni. Már nem tudom mit tegyek, nem akar enni. Csak ha alszik, akkor eszik, ébren nem akar. Kedve jó, aktív, játszik, nevetgél. Láza nincs. Orvossal már beszéltem. Volt másnak hasonló tapasztalata? Mi lehet a megoldás? Ha meglátja a cumisüveget már sír, tiltakozik.. nem tudom, mi történhetett. Próbáltam kanállal adni neki, úgy sem fogadja el. Jelenleg, csak a félálomban, illetve alvás közbeni etetés vált be, mint szükséges rossz megoldás. Vettem másfajta tápszert, adtam ízesített verziót is, hátha de egyik sem oldotta meg a problémát.

#hirtelen nem eszik #alvás közben eszik csak #hozzátáplálás sem
2016. máj. 17. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs szájpenésze?az okozhat ilyen gondot.ha jó védőnőtök van,akkor szerintem ő is tud talán valami jó tanácsot adni
2016. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húha, pedig legalább 1 éves koráig jó lenne, ha kapná a tápszert. Védőnőt is hívtad? Mindenképp járj utána, nehogy komolyabb legyen a gond. Muszáj, hogy minden nap kapjon folyadékot, mert fennáll a kiszáradás veszélye.
2016. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem láttam semmit a szájában, belenéztem a napokban többször, mert arra gyanakodtam, hogy esetleg fogzik.
2016. máj. 17. 13:41
 4/4 anonim válasza:
Nalunk is volt ilyen idoszak, nem kell eroltetni.Ket het utan hejre alakultunk.
2016. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!