Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit csináljak ha állandóan...

Mit csináljak ha állandóan éhes? Túl lehet etetni?

Figyelt kérdés
Beba tápszert eszik a babám, 4,5kg, most 100ml eszik 3 óránként, éjszaka is. Ez ugye 800ml, pedig elvileg 150x4,5=675ml kéne ennie maximum egy nap. De folyton éhes. Megeszi az adagját és 10 perc múlva már sír, cuppog, tömi az öklét a szájába, nyújtogatja a nyelvét stb. és így húzzuk ki a következő etetésig. Annyira sajnálom. Adnék neki még, de így is eszik mint a maximum. Ártok vele ha mondjuk 120-at adok neki? Vagy hagyjam éhezni? 5 hetes most.
2016. máj. 30. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Védőnő? Gyerekorvos? Mit mondanak?

Próbáld ülepíteni a tejed. Lehet, hogy nem elég zsíros, tápláló, ezért nem lakik jól vele!

Kifejve legyen színe, nem jó az áttettsző, leülepedve a tetején meg kell állnia a zsírnak!

Amúgy lehet csak simán beleske, mert a súlya szerintem nem kevés! :)

2016. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy tápszeres.. bocs!

Másik márka? Nem "esik át" rajta hamar?

Jól hígítod?

2016. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es tapszeres a gyerek...


En nem eheztetnem, szerintem adj neki ha ker.


Ha nem faj a pocija de meg ker akkor nagyobb étvágyú. Ez is változni fog meg

2016. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon pocakfájós is sajnos. :( attól is szenved, csak a jelekből gondolom hogy éhes még, amiket fent írtam, plusz miután kiürítette a cumisüveget, szívja még tovább, ugy kell kihúzni a szájából.
2016. máj. 30. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Cumit nem próbáltál adni neki? A babák komfortszopizni is szoktak, ennek is az a jele, hogy cuppog, szívja az üres üveget is.
2016. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te vagy aki csomoszor kérdezett mar hasfajasrol?


Sajnos nem tudsz vele mit csinalni...


Az enyem 7 hetes lesz sokat nyüglődik a pocakkal nekunk az espumizan es a szopi vált be (anyatejes foleg kiegészítésként tapszert kap) szoval a Cumi lehet segítene.


Mivel Szopizas közben elernyed es könnyebben kijönnek a gázok..

Ket hete adom a cseppeket es talan most konyebb mar, de sokat maszirozom meleg vízben is


Az segiteni szokott, de nemsokara elmúlik szerencsere



Esetleg válts tapszert...

2016. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, én most tettem fel először kérdést ezzel kapcsolatban. A cumit etetés elott egy órával kb. már elfogadja általában, de legtöbbször kiköpi és sir tovább. köszönöm a tanácsokat.
2016. máj. 31. 10:20
 8/8 mamikert válasza:

Semmiképpen ne hagyd éhezni! Egyik gyerek sem pont olyan, mint a könyvben!

Adj neki enni!

2016. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!