Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Létezik olyan tápszer hogy...

Létezik olyan tápszer hogy Milupa Fentált?

Figyelt kérdés
Erről olvastam hogy hasfájásra és kakira is jó.Pont ilyen kellene az én kisfiamnak.Hány hónapos kortól lehet neki adni?
2016. jún. 19. 20:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi Fermentált.
2016. jún. 19. 20:03
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval már nem!Akkor mit ajnlatok milyen tápszert egy nehezen kakiló hasfájós 6 hetes babának?
2016. jún. 19. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a novalac IT tápszer vált be pedig előtte próbáltunk 4 különböző tápszert, de mindegyiktől székrekedés és görcsök.

Mióta novalacot eszi elfelejthettük a szélcsövet és rendszeres széklettől a hasfájás is minimálisra csökkent.

2016. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a Novakac IT ez akkor jó?Afhatnám n is a babámnak?
2016. jún. 19. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem a gyerekorvost,védőnőt kérdezed meg?
2016. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt is meg fogom holnap.Megyek hozzá.Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy mi a helyzet tápszer téren de nem muszáj válaszolni.
2016. jún. 19. 22:34
 8/8 anonim válasza:
Novalac It-t ajánlanám én is. Születéstől kezdve adható, ha kizárt az allergia a babánál. Egyébként létezik hipoallergén változata is. Sajnos nálunk sem segített ilyen kérdésben sem a védőnő, sem a gyerekorvos. :( Mi először Beba Ha-t, majd Beba Ha Sensitive-et kaptunk. Ezek nem váltak be. Novalac bevált, azóta is ezt issza a kisfiam, most 5,5 hónapos.
2016. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!