Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Normális sötétzöld széklet...

Normális sötétzöld széklet tápszeres babánál?

Figyelt kérdés
Négy hónapos kisfiam sajnos már két hónapja nem tudom szoptatni, azóta tápszeres és ilyen színű a széklete. A gyerekorvosnak mikor mondtam (több alkalommal kérdezte tanácsadáson,hogy milyen) nem reagált rá semmit, ezért azt hittem ez normális, most viszont azt olvastam, hogy nem ilyennek kéne lennie. Egyébként jó kedvű baba, és jól is gyarapszik. Más is tapasztalta ezt? Vajon tápszert kéne váltanom, vagy ez normális?

2016. jún. 24. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Légy szíves az ilyesmit az egészség vagy kisbaba kategóriába tenni, mert ott válaszokat is normálisabbakat kapsz meg itt se akaszt ki senkit a színének az elemzése. Jelzem a moderátornak, hogy legyen kedves áttenni.
2016. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. 4 hónapos tápszeres a gyerek, kezdettől az. Barna, zöld, sárga minden oké. A dokid mondott volna valamit, ha baja lenne. HA-s tápszert eszik?
2016. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. amúgy a tápszeres dobozra rá is van írva.. :)
2016. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (a használható) válaszokat! :D
2016. jún. 25. 07:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (a használható) válaszokat! :)
2016. jún. 25. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok tápszernek a dobozán is rajta van, hogy lehet zöld a széklet pl Beba HA tápszerek. Említetted a dokinak, ha nem tetszett volna neki, akkor kér egy széklettenyésztést. Ne aggódj! Amúgy is furcsa lenne véletlennek, hogy pont azóta ilyen, mióta tápszeres.
2016. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kislányom tejfehérje allergiás és neki volt zöld színű széklete még HA-s tápszert kapott!
2016. jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!