Tápszert hidegen?

Figyelt kérdés
A viharban elment az áram, nem tudom visszajön-e ma. (Mobilnet van.) Éhes a babám, de nem tudok neki tápszert melegíteni (villanytűzhely). Adjak neki hidegen? Nem lesz baja?
2016. júl. 13. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lesz tőle baja, de nekem a hideg vízben nem oldódik fel rendesen a tàpszert és a babàm is csak melegen issza meg.
2016. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Forróvíz van? Állítsd bele az üveget, mert lehet hidegen nem fog ízleni.
2016. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az én kisfiam csak hidegen itta a tápszert. Sose volt baja tőle.
2016. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Baja Biztosan nem lesz! Mikor kicsike 6 hós volt a lányom és nagyon bántotta a foga azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan adhatom nki hidegen is a tápszert mert úgy biztosan jobban fog neki esni plusz még akkor meleg is volt!

A kicsim szereti hidegen is és melegen is.

Amúgy teljesen igaza van az elöttem 2 hozzászólónak..

Forróvízbe tedd bele a cumisüveget. Plusz a hidegbe talán nehezebben oldódik a por!

2016. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
A csapból ereszd ki a legmelegebb vizet es állítsd bele a cumisuveget :)
2016. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!