Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Kérdezném Kisfiam 10 hetes és két napi minden kaja után olyan mintha vezényelne a kezével.Böfi van egy evés után 6-7 is.Kaki minden nap van.Egyfolytában jár a szája sokszor olyan büfi ia éjt minha az egész gyomra hasa megmozdul.Bukás talánkét naponta egyszer ha van.Kell neki majdnem egy óra mire megnyugszik.Valamikor sír is.Most lehet tejcukor vagy gyomorsav?Szerintetek?Van rá valami gyógyszer?Több féle tápszerrel próbálkoztunk de nem fogadta el.Keveset is eszik 90-100 körül.Most a Beba HA Pro Startot eszi.Biogaia szed és a D vitamint mást nem.
2016. júl. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hűha, csak én nem értem mit szeretnél?
2016. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem lehet érteni!
2016. júl. 15. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is hasonlóan viselkedett, de én áttértem a BEBA AR/HA tápszerre és elmúlt. Csak azt sajnáltam hogy nem hamarabb kaptam ezt tápszer tippet. Ja és nálunk volt pocakfájás is.
2016. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi nem BEBA AR/HA, hanem BEBA HA/AR :)


mindig eltévesztem :)

2016. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!