Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hat hetes kislányomnak elkezdt...

Norcs_ kérdése:

Hat hetes kislányomnak elkezdtük adni a Beba pro 1-es tápszert. Érdekelne, hogy aki szintén ezt használta milyen tapasztalatai voltak vele?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3 hónaposan nem lakott jól a bebával. 180 milit evett 2-3 hónapos kora között nem ritkán 2 óránként így milumilra cseréltük és azonnal beállt a napi 5 étkezésre, 150-et evett alkalmanként és újra jól aludt. Előtte az utolsó időkben nyűgös is volt, volt egy olyan gyanúm, hogy éhes maradt.

Egyébként könnyen oldódik, ilyen szempontból szerettem a bebát, de az átlagon felüli étvággyal rendelkező kisfimnak nem volt elég laktató. Akkor mikor ez aktuális volt és itt kérdeztem, kiderült, annyira nem egyedi az eset, bár nyilván nem ez az általános.

2016. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap délutántól kapja ezt a tápszert azelőtt HA Startot kapott. Abból 2-3 óránként evett 90-100 ml-t. Most is 3 óránként eszik de a tápszer utolsó részét már nem nagyon akarja elfogadni mégis éhesnek tűnik etetés után... Kevesebbet alszik mint eddig. Remélem nem fog fájni a hasa ettől a tápszertől, illetve nem lesz szorulásos.
2016. júl. 25. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nem jó neki ez a tápszer. Az enyém is éhesnek tűnt már evés után. Milumil után nagy volt a változás. Már első alkalom után 4 órát aludt, felkelt enni majd megint aludt 4 órát, utána már 3 óránként evett de jól aludt a köztes időben. Ezután tényleg leesett, hogy éhezhetett, hiába kapott 7x-8x enni, sokszor 180 milit is megevett. Gyanús is volt.

1-es voltam

2016. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet nálunk is ez lesz a gond, hogy kevésbé laktató ez a fajta tápszer. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 25. 16:45
 5/6 Rockabilly69 ***** válasza:
6 hetesen növekedési ugrás van. Többet kér pár napig, majd visszaáll. Az egyik iker fiam is ezt eszi. Velünk is így volt. Nincs vele gond, szereti nagyon. Nekem is tetszik, hogy van benne bifidusz.
2016. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap óta négy óránként eszik és nyugodtabb, remélem megoldódott a probléma. :) köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 28. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!