Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Gyomorproblémák miatt egy pár...

Gyomorproblémák miatt egy pár napig nem kaphat tápszert a 10 hósom. Mivel tudnám helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Tápszerrel szokott elaludni és reggel is megissza és utána alszik is vissza.
2016. aug. 17. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Esetleg tejpépek ilyen idős babának?

Vagy lehet a védőnöt kellene felhivnod ha van!

Vagy a dokit

2016. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Egyeztess azzal az orvossal, aki letiltotta a tápszerről.
2016. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni a szitut:

Közli az orvos, hogy most pár napig ne kapjon tápszert. Te nem kérdezel semmit, tudomásul veszed.

Majd amikor rájössz, hogy "bakker, akkor mit?", nem az az első, hogy felhívod az adott dokit (vagy visszamész hozzá), hanem : "á, majd megkérdezem a gyakorin"...

2016. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megkérdeztem az orvost, de amit mondott, az nem hiszem, hogy nálunk bejönne (leves, tea). Azért kérdeztem meg itt is, hátha volt valaki hasonló helyzetben és van valami tapasztalat.
2016. aug. 17. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen orvos és miért tiltotta el a tápszertől?
2016. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyerekorvos, azért tiltotta el ideiglenesen, mert ahogy megissza, hányja is vissza.
2016. aug. 18. 07:42
 7/7 anonim ***** válasza:

És mi fog változni pár nap alatt? nem világos nekem ez a dolog, de ha részletesebben írnál, lehet hogy megvilágosodnék.

Ha valamilyen allergiára gyanakodtok, akkor 1. van gyógytápszer pl Milumil Pepti. 2. gasztroenterológushoz kellene elmenni.

Ha betegség miatt, pl vírus, akkor meg úgyis diétázik gondolom.

Ha tejmenteset keresel, a Sinlac és a Sinemil azok, pár napig lehet akár tápszer helyett is enni, olyan hígra csinálod ahogy nektek jó.

2016. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!