Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lehet baja a kicsinek, ha...

Lehet baja a kicsinek, ha nagyon visszahül a tápszer?

Figyelt kérdés
Néha olyan lassan eszik, több szünettel, hogy kb. félóra is eltelik. A tápszer lehül, de újramelegíteni tilos. Mit tegyek?
2016. aug. 23. 05:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, 4. naposak vagyunk....
2016. aug. 23. 05:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz semmi baja. Esetleg készìts két cumisūvegbe ès az egyik felèt tedd meleg vízbe. Amikir vègzel az elsővel ,jöhet a következő.
2016. aug. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem lesz hideg, csak szobahőmérsékletű, az pedig nem baj :)

Ha mégis zavar a dolog, akkor csináld úgy, ahogy az előző hozzászóló javasolta, hogy több részletben melegítsd meg :)

2016. aug. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, nyugi :)
2016. aug. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és a cumisüveg melegítő tényleg nagyon hasznos :)
2016. aug. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja, szobahőmérsékletűt nyugodtan lehet neki adni. Azért nem kell melegen adni, mert az anyatej is meleg lenne.
2016. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. aug. 23. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de nálunk a cumisüveggel volt a baj. Férjem nukot vett, volt hogy 40-45 percig itta a 40 ml-et. Váltottam aventre, kb 3 perc alatt megitta, na akkor meg attól ijedtem meg. De semmi baja. :)
2016. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!