Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tejérzékeny a babám 2 honapos...

Tejérzékeny a babám 2 honapos tamogatott a tápszer?

Figyelt kérdés

Szoval ma derült ki mi is okozza a véres székletet. Eddig Bebàt evett a nekem de csunya vizes lett sàrgás véres széklete töle. Most Milumil peptit kapott. Amit a doktornö elégge nagy tamogatassal irta fel. 300. Ft volt doboza? Ez jàr ilyenkor ez a tàmogatàs egyépként vagy késöbb dràgàbb lesz. Amugy sem nagy összeg merr 1500 ft receptre. A Beba meg 2500.

Tud valaki ebbem segiteni? Valamint a közgyogy mikor jàr? 3 gyermekem van. Ovisok és a picurom


2016. szept. 9. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
1 éves korig jár, igen, addig ennyi lesz. Az én fiam igaz Pregomint eszik, annak se sokkal több a doboza. Na majd lassan 1 éves, utána már nem lesz kevés.
2016. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Snorri ***** válasza:
Tejfehérje érzékeny? Én úgy tudom, hogy akkor az emelt családi is jár. 1 évesen kiválthatod rizstejjel, akkor már úgyis csak reggeli-esti ital. Védőnő, gyerekorvos biztosan el tudja mondani pontosan mi jár.
2016. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 eves kor utan ha nem novi ki a gyerekorvos gasztrora kuldi kivizsgalasra. A fiamnak is ez volt. Addig a gasztros doki tudja 90szazalekosan kiallitani a receptet es ad javaslatot. Ha visszaterhelik 2 evesen es meg mindig allergias akkor kap egy papirt rola es jar az emelt csaladi. Ami nevetsegesen alacsony. 15E ft. eleg sok volt a tejmentes dieta a fiamnak. Szerensere 20 honaposan kinotte es azota mehet minden tejfele.
2016. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. A vésmdönöm is ezt mondta. Hat remelem hogy igy marad.Közgyogyra meg nem vagyok jogosult
2016. szept. 13. 05:37
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 1 éves a kisfiam és rosszul tudtam, most kaptunk szakorvosi javaslatot a tápszerre 6 hónapra (továbbra sem bírja a tejterméket) úgyhogy 1,5 éves korig jár támogatás a pregominra, aztán nem tudom hogy lesz.
2016. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!