Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kislányom 1 éves múlt és...

Kislányom 1 éves múlt és abszolút nem eszik semmi tejes cuccot, de még kanalasat sem! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon aggódom,mert a kislányom kb 2 hónapja nem eszik semmit ami tejjel kapcsolatos,se tápszer,se tejpép,se kakaó,sajt,joghurt,semmi! Régen mindent imádott enni.Először azt hittem,hogy a foga miatt nem,mert akkor hagyta abba,amikor hátul jöttek a rágófogai,de már kibújtak neki és ugyan úgy semmi,még kanalas kaja sem kell neki,csak olyan amit meg tud fogni. Mitől van ez? Kellene ennie tejes dolgot a kalcium miatt nem? Nem lesz így baja?



2016. szept. 11. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

a gyermekek ösztönösen szokták érezni ire van és nincs szüksége a szervezetüknek.

ha szünetet kér, én még hagynám

és vennék kalcium Robokids cseppet kúraszerűen

2016. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kicsit nézz már utána a kalciumnak, savasodásnak, mire is van szüksége a csontoknak stb
2016. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de lehet tejallergia is, mert rokonnál ebben nyilvánult meg, csak nem tudták, hogy tejallergia, de gyerekként minden tejeset utált(nem érezte az ízüket)és felnőtten derült ki a tejallergiája. babaként tehéntejet kapott, ez az oka mindennek, ahogy most a veséjével is szenved, mert a kálciumot mesterségesen kell bevinnie évtizedek óta.
2016. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekünk is volt ilyen időszakunk, de elmúlt.

pont egy éves kora körül volt ez a gyagyája.

2016. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is azt olvastam,hogy valószínű azért nem kér belőle,mert allergiás rá. Kedden viszem dokihoz,hogy ilyenkor mit javasol. És arra valami magyarázat,hogy egyáltalán nem kell neki lanalas étel? Ezt sem igazán értem,hogy egyik napról a másikra ez így megváltozzon. Egyedül a paradicsommal van úgy,hogy bármikor,bármennyit képes lenne megenni.Sőt,ha rajta múlna csak gyümölcsöt meg paradicsomot enne egész nap!
2016. szept. 11. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Épp ma olvastam, hogy a szója tejben rengeteg a kálcium és nagyon jól felhasználódik, vagyis hasznosul.

Ezen felbuzdulva kitaláltam hogy holnap veszek a 14 hónaposomnak. Igaz ő még szopizik de csinálok neki belőle Gyümölcsrizst, vagy palacsintát.

2016. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalunk meg pont forditva van,csak olyan dolgot hajlando megenni aminek koze van a tejhez:) tapszer,tejpep,natur joghurt,turo,kefir,sajt....fozeleket/ gyumit is csak akkor hajlando ha van benne tejfol v vmi...en meg azon aggodom h tul sok tejes dolgot fogyaszt:/
2016. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó Válaszoló!

Én jelen pillanatban nagyon örülnék a helyzetednek! :)

Azért is aggódom,mert eddig nekünk is így volt,annyi különbséggel,hogy nálunk ment a főzelék is! Most meg egyik napról a másikra semmi! ... :(

2016. szept. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!