Milyen tápszert vegyek?

Figyelt kérdés

Pénteken szültem császárral, 10gr-ot tudtam ma merni 3X, es csak cukros vizet adnak, ma meg nem is kakilt. Holnap meetunk haza, vennek valamilyen tapszert a rossmannban vagy patikaban, igazabol nem is tudom, hol, erre nem keszultem fel, remeltem, hogy fogom tudni szoptatni... Mit vegyek? Ara nem szamit. Perdze probalkozom meg meg ez lesz az utolso utani megoldas, de mindenkepp szeretnem, hogy legyen otthon valami vesz esetere. Azt monftak ugyesen szopizik, csak meg nem indult meg a tejem sajnos.

Koszonom a tanacsokat


2016. szept. 11. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fognak adni (elvileg ) receptet. Legalábbis én kaptam. De még tényleg nagyon korai tápszerre gondolni, 3-5 nap a tejbelövellés. Sokaknak csak otthon indul be. És 10 gramm szerintem teljesen jó 2 naposan. Ha sokszor cicire teszed be fog indulni.
2016. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem írnak fel receptre? Azért nem mindegy mennyiért jutsz hozzá.. Ahol szültem, mindenki kapott, akinek nehezen indult be a teje. Milumil HA Start-ot írtak fel, ami kapható mindenféle üzletben (dm, tesco, stb). Nagyfiam Lactogen Harmony-t kap, ezt csak gyógyszertárban láttam még. Ezer és egy fajtából választhatsz egyébként, az a lényeg, hogy újszülött kortól adható legyen.

Sok anyatejet, örömöt, nyugodt éjszakákat kívánok! :)

2016. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze nem ez lesz az elso lehetoseg, csak mindenre fel akarok keszulni. Te milyen teceptet kaptal? Megveszem revept nelkul is nem baj, ha dragabb
2016. szept. 11. 22:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Attol felek h rosszabb minosegut veszek, vgy nem ilyen mindenmenteset, akkor meg a hasa is fajni fog :(
2016. szept. 11. 22:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
HA tápszert vegyél, az a hipoallergen rövidítése, és újszülött, 0+ os legyen.
2016. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlen a HA a legjobb, az én kicsim nem tudott tőlük kakilni, csak 3-4 naponta, segítséggel. Nestlé Lactogen Harmony nekünk, és sok ismerős babának is bevált.
2016. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi! A nestle van rossmannban? Vagy hol keressem? Mennyibe kerul?
2016. szept. 11. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Beba HA 1-es tápszert javasolt a gyerekorvos, hogy legyen itthon vészhelyzetre. Nem írta fel senki. Mondjuk ment a szopi mindkét gyereknél, így nem kellett használni. Lll.hu-t olvass szoptatás ügyben és ne méregesd mennyit eszik, mert abba bele lehet őrülni. Igény szerint szoptass és nem lesz gond.
2016. szept. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább patikában vegyél, drogériákban is van HA tápszer de kevesebb. Beba Ha start, Milumil HA Optima, csak a gyártója tér el de tapasztalataim szerint leginkább ezeket szokták kiírni.

De lehet holnapra meg rendesen megindul a tejed és nem is kell. :)

2016. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Beba Ha sensitive-et vennék, ez megelőzi a hasfájást, jó minőségű tápszer és hipoallergén
2016. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!