Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Anyatej, tápszer felváltva....

Anyatej, tápszer felváltva. Okozhat székrekedést? Vagy ez nem az?

Figyelt kérdés
5 hetes a kisfiam, mivel nincs elég tejem (azt is üvegben kapja), ezért tápszert is kap egy nap 2-3 alkalommal. 3 napja nem volt kaki a pelusban, de pukizni rengeteget pukizik, ami elés büdös is. Pisilni is pisil elég sokat. Ez normális? Hasfájós is, pár napja egész éjszaka sírt és erölködött, végül jött a lázmérő, nagyon kemény volt a kakija. Kap espumizant. Valami jó tanács, mit lehetne még?

2016. szept. 15. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Tápszerváltás szerintem.

Olvastam olyat, aki babájának a Beba okozott szorulást, másnak meg pont az volt jó és a Milumil csinált szorulást.


Ezen kívül figyelj az étkezésedre is.

2016. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Tápszert már váltottam. Ennél jobban nem figyelhetek arra mit eszek/iszok, csak olyat, amit 100% hogy szabad. 😬
2016. szept. 16. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!