Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Adhatok egy időben 2 különböző...

Adhatok egy időben 2 különböző márkájú tápszert?

Figyelt kérdés

6 hetes babánk a Beba tápszertől nagyon szorulásos, nem igazán tud kakilni tőle, viszont jónak tartjuk és szerintünk sok tápanyag szívódik fel belőle. Áttértünk a Milumil-ra, amitől sokat kakil, nagyon jól érzi magát, de nem tudom, hogy ugyanannyi tápanyag felszívódik-e belőle?


Az lenne igazán a kérdés, hogy lehet neki adni 1-2-szer a Milumil mellé Beba-t is? teht mondjuk 6szor eszik egy nap, abból kettő lehet Beba?


Doktornő szerint egy márkánál érdemes maradni, de hátha vannak tapasztalatok ezügyben.


Köszönöm!



2016. okt. 8. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

"szerintünk sok tápanyag szívódik fel belőle."


Mi alapján?

És mi alapján mondod, hogy a másikból nem?


Adhatod együtt, de jó eséllyel napi 1-2 adag is meg fogja fogni a hasát, de minimum megterheli = szenvedésre ítéled az alaptalan okoskodásod miatt.

2016. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ezeket a tápszereket évtizedek alatt kísérletezték ki a tudósok. Erre jössz te, aki hat hete anya, hat hete látott először tápszert , és megállapítod, hogy az egyikből nem szívódnak fel a tápanyagok. Hát gratulálok.
2016. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat! És sajnálom, hogy annyira megkeserített az élet benneteket, hogy nem a kérdésre válaszoltok, hanem okoskodtok! Légyszives, máshol tegyétek ezt, mert nem vagyok kíváncsi a negatív, okoskodó, minden lében kanál hozzászólásaitokra.

Másrészt, lehet igazatok van, és a kérdést tettem fel hülyén, szóval a lényeg csak annyi, hogy mehet-e egyidőben 2 tápszer?

És akkor ezentúl erre kérném a VÁLASZOKAT!


Sajnos tipikus magyar emberek írnak sokszor, akik nem a válaszokat adják meg, hanem a kérdést kritizálják!

Inkább ne válaszolj ilyenkor! Ha hülye vagyok, az meg az én bajom hadd legyen!

Szóval vagy igen, vagy nem!


Köszönöm!

2016. okt. 8. 09:26
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem a te bajod, ha hülye vagy, hanem a gyereké, ITT a probléma.


Ha szorulása van tőle, akkor NEM az a neki való tápszer, ennyi a lényeg. Ilyenkor nem az a "megoldás", hogy kicsit azért adok neki, mert jobban tetszik a marketing a sárga dobozon, mint a kéken, hanem az, hogy teljesen leváltom!


De persze a kérdésre: igen, kínozhatod a gyereked, sajnos nem veszik el érte.

2016. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nah, megy ez.

De ennyi is elég lett volna: "Ha szorulása van tőle, akkor NEM az a neki való tápszer, ennyi a lényeg."


A védőnö tanácsolta, hogy próbáljuk felváltva, a dokinő meg egy márkához ragaszkodik. Csak ezt már nem akartam leírni.

2016. okt. 8. 10:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Én olvastam már itt, hogy pl bukós-szorulásos babáknak kevertek két félét de nem így, hanem egyszerre, úgy értem fele ilyen fele olyan minden étkezésre.
2016. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont szerintem próbáld meg csak a Milumilt. Ha jól érzi mellette magát, akkor felejtsd el a bebát úgy, ahogy van.
2016. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi keverjük a Milumil nenatalt és a Beba pro ha 1-et védőnő tanácsára.Egy etetésnél 90 mili vízhez 1 kanál bebát és 2 kanál milumilt adok.Nekünk azért kell keverni, mert a baba egyszerűen egy idő után elkezdett bukni a milumiltól, viszont ez kimondottan koraszülött tápszer, tehát ahogy a kérdező is írta teljesen más az összetétele mint a Bebának, sokkal több minden van benne (doktornő és védőnő mondta).Tehát hozzáértők tanácsára keverem, a milumil a tápanyag miatt a beba az édesebb íz miatt kell.Azóta is előfordul néha bukás, de közel sem annyi mint amikor csak a milumilt kapta.
2016. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 newsee89 ***** válasza:
Lehet tudni mi lett végül? Én is a ezen gondolkodom, hogy a beba korának nagy a kalóriatartalma.. De iszonyat fogja a hasát, viszont sokkal több minden van benne mint a beba HA duoban, amit a szorulás miatt kapunk.. És nem is ízlik neki láthatóan. Érdekelne mit tett akérdező végül. Az első pár atomanya ha olvassa, ne reagáljon. Köszönöm
2020. márc. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!