Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tudnátok pár tanácsot adni...

Tudnátok pár tanácsot adni kiegészitő táplálást kap a babám, beba vagy milumil tápszert adjak neki? többilent.

Figyelt kérdés
1,5hónapig szopizott most viszont kell tàpszer nagyon féltem ne fàjjon a pocija illetve ne legyen szorulàsos tőle eddig nagyjàból megusztuk ,ötleteket tudtok adni?:( nyugodtan adhatom ezeket a tàpszereket egyiket az orvos irta neki màsikat mi vettük mert làttuk kevés a tejem és kellett valami ..
2016. okt. 19. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Amelyik szimpatikus.

Az én kisfiamnak egyik sem okozott szorulást hasfájásra meg csak a Pregomin vált be ami laktózmentes és tejallergiás babáknak való.

Itt elég sokat olvastam, hogy vagy az egyik vagy a másik bejött, van akinek a beba van akinek a milumil csinál szorulást vagy egyik sem. Előre nem lehet tudni sajnos!

2016. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi kipróbáltuk mindkettőt, a milumiltól nehezen kakált, nagyon erőlködött, és nem is ízlett neki.Nekünk a Beba vált be.A védőnő szerint a Bebát jobban szeretik a babák mert édesebb mint milumil.
2016. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HOGY HA 1 kapta a babám kipróbáltuk a dm-es PRE újszülöttnek való tápszert nagyon szereti semmi baja árban is nagyon jó és én mindenféleképpen német minőséget akartam venni de mint már írták nem mindegy babának jó a muluma beba ki kell tapasztalni
2016. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Humana Ha 1 előző voltam
2016. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
milumil nekünk sem vált be. BEBA HA AR jó volt, de egy vagyon. Most a Lactogen harmoryt eszi, ugyan az mint a beba, csak 3100 helyett 900ft.
2016. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!