Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit adjak vacsorára a 10hós...

Mit adjak vacsorára a 10hós kisfiamnak hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Minden éjszaka 1x felkel még és megeszik 150ml tápszert!Lefekvés előtt is tápszert kap..átlag 250mlt szokott meginni!

A védőnő szerint már csak megszokásból kel fel éjjel enni!



2016. okt. 19. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vizet,teát.
2016. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint éjszaka vizet,teát.
2016. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A teát ény hanyagolnám ha rászokik,akkor később el fognak romlani a fogai
2016. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Főzelèket ès utána a tápszert
2016. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy probalj tejpepet meg az esti tapszer elott
2016. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A tejpépet is próbáltuk este és utána a tápszert!Ugyanúgy felkel!:(

A Beba h.a. pro 2es tápszert kapja!lehet hogy ettől nem lakik jól?Ti melyiket használjátok/használnátok?

2016. okt. 19. 23:50
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a védőnőnk? :)

Nekem anyatejes. Kétszer kel és màsodszor óràkig tart visszaaltatni. MINDENT próbàltam. Főzelék, husi,tejpép, kövezzetek meg de kenyér is....éjszaka a víz nem elég, de nem is lenne gond, szopizzon, de hajnalban szenvedés van. Nem jó ha csak leteszem, az se ha kózénk, az se ha ringatom, az se ha dúdolok, az se ha paskolom a fenekét, az se ha később rakom le este, az se ha koràbban, az se ha kevesebbet hagyom aludni nappal. Semmi. Remélem kinövi.

2016. okt. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*közénk
2016. okt. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benne valami, de szerintem tutira sem lehet kizárni,hogy tényleg éhes. Az enyém egy éves, ő kétszer minimum felkel, de ebből általában egyszer iszik tápszert, a többinél elég a víz, vagy a cumi. Agyaltunk a férjemmel,hogy éhes lehet-e (vacsorázik rendesen), vagy rossz szokás. A Nagynál anno a doki már 9 hónapos korában mondta,hogy ha este evett rendesen, éjjel már nem szabadna éhesnek lenni.

A Kicsivel mi eddig a kezdő tápszert ittuk, amit tegnap merészen lecseréltem 3-asra. Hát...Ugyanúgy megébredt ma éjjel 2x! :)

Szóval én ezzel már úgy vagyok, hogy lehet találgatni hónapokon keresztül, hogy miért nem alszik, de inkább el kell fogadni,hogy rossz alvó és majd vége lesz ennek is.

2016. okt. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakul nappal az étkezése?
2016. okt. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!