Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Anyósom folyamatosan piszkál...

Anyósom folyamatosan piszkál hogy nem szoptatom hanem tápszerezem? Hogy kell ezt megoldani vele?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mama, nincs elég tejem, hagyjam éhen halni az unokáját?!
2016. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Így ahogy az első mondta. Gondoom nem viccből a hasadra csaptáp és kezdted tápszerezni. Nagyanyám ugyanilyen, a menyét nekem osztotta,hogy jajj nézd már hogy szoptat (oldalán fekve). Én állítottam le,mondtam neki,hogy ha neki így kényelmes nem mindegy? Szegény csaj nem bírt ülni,szétkaszabolták. Minnél hamarabb állítsd le az anyósod,mert később csak rosszabb lesz...
2016. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Anyós nem engeded be hozzátok, ha nem áll le.
2016. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Kérd meg a párod, hogy állítsa le az anyját.
2016. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám max háromszor hogy a gyerek éhes, ennie kell. HA nem érti meg, nem kell látogatnia az unokát - és ehhez is tartanám magam.
2016. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Àllítsd le! Ha már kérted párszor, és nem érti meg, akkor felesleges a szócséplés. Simán közölném, hogy az ÉN dolgom, nem kértem véleményt MEGINT! Bunkó vagyok? Igen? De már nekem is elegem van, ha mindenbe beleszólnak és ugyanazt hajtogatjàk ezerszer. :)
2016. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél el se mertem mondani anyósnak hogy 10 napig tudtam szoptatni a lányomat. Azt mondtam csak mellé kapja a tápot mert kevés... Így is folyton azt hallgattam mennyire fontos az anyatej. Lett is volna de a kicsit nem tudtam szoptatni és úgy felszakadtak a mellbimbóim hogy nem lehetett lefejni se amitől 40 fokos lázam lett... A párom nagyija is folyton ezt mormolta az orra alatt. Hát ki voltam készülve.


Most előre bekészültem egy 100ezer ft-os gépi mellszívóval. Nem teszem cicire a kicsit miután egy napig hiába próbáltam. 3 óránként fejem. Iszonyat sok tejem van, ő nagyon sokat hízik... fagyasztómba mellette kb napi 1 liter tejet el is kell tegyek. Durva így hogy mindent sterilizálnom kell de boldog vagyok hogy a szoptatási kudarc ellenére tejcsit kap. Sajnos itt nincs anyatej gyűjtő állomás pedig szép kis összeg jöhetne be... *ugyan itt anyatej eladó :D :D :D

2016. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
24%
Úgy, hogy szoptatsz...nem az anyósod miatt, hanem a gyereked miatt, minden egyes csepp tej ami a cicidben van, JÁR a gyermekednek, még akkor is, ha mellé kell táplálni.
2016. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok 8-as válaszoló!

Arról még nem hallottál, hogy valaki, hiába akar, de nem tud szoptatni? Semmi háttérinfót nem tudunk, mégis rögtön az anyukát támadod.

2016. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Miért kell az anyóst szoptatni?!
2016. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!