Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3 hónapos baba keveset eszik....

3 hónapos baba keveset eszik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Koraszülött a babám, kis súllyal született 1950gramm-mal, először a Milumil Nenatal-t ette,aztán Milumil Ha Start, majd a Milumil Optima 1,Milumil AR-aztán ezeket már nem ette meg, ekkor váltottunk Beba Pro1-re,ezt se nagyon ette, majd Humana baby fitt,ebből is nagyon keveset eszik. 60-90ml-t 6x egy nap. Most írt fel a doki Novalac IT-t,azt még meg kell rendelni,holnap fogom nála kipróbálni, meg vettem babylove 1-es tápszer tápszert is,de ebből is keveset eszik.... mi lehet az oka szerintetek? sajnos sokat sír,nagyon nehezen bír ki 3 órát,általában 2 óra múlva már éhes :( van hogy akkor etetem mikor kéri,de ez sem jó,mert meg se tudja emészteni,volt hogy óránként evett,alig alszik napközben,semmi nem érdekli,csak sír :( az éjszakát átalussza. ma voltunk vérvételen is,holnap lesz eredmény,doki nem mond semmit......
2016. okt. 24. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja a gyermekednek, ez a személyes véleményem ebből a pár sorból, te stresszeled túl.. Elég sok mindent kipróbáltal mar, egynél kitarthatnatok, pl. BEBA. Igen, nem biztos hogy kibírja a 3 órát, ez nem rossz dolog, de próbálj valami rendszeres időközöket tartani. Négy hónapos kor körül egyébként a babák visszafogják a kajálást, keress rá a neten.
2016. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!