Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miben tároljátok a tápszert?

Miben tároljátok a tápszert?

Figyelt kérdés

A tasak egyáltalán nem praktikus, nehèz belőle kikanalazni ezért azt gondoltam, hogy van hosszukás műanyag ételesünk, azt sterilizálnám és abba raknám át.Mi a véleményetek, már párszor használtuk kaja tárolására az ételest, de ha sterilizálom tehetek bele tápszert?Vagy inkább vegyek egy újat (az sem jelent gondot, csak az itthoniba már most át tudnám önteni)?Vagy egyáltalán nem jó ötlet műanyagba tárolni?


A válaszokat nagyon köszönöm!



2016. okt. 28. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

A müllerbe vettem dobozás tápot,talán milupa volt.. kemény doboz és a belsejébe a tetőn kanáltartó is van.

A másik verzió meg az volt,hogy a zacskónak a tetejét teljesen levágtam és műanyag csatossal zártam, így könnyű volt :D

2016. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

En egy sima muanyag,negyzet alaku dobozban tartom.nem emlekszem,hogy kulon emiatt sterilizaltam volna,ujj doboz volt,tergesseg vege fele vettem es nem hasznaltam addig semmire.csak siman elmostam.

De En amugy sem vagyok az a nagy sterilizalo....

Amibe utra pakolom a tapszert(ilyen kis picuri muanyag doboz) abban szoktam itthon elrakni ezt azt,vagy Apanak meloba,utana azt is csak elmosom siman.

A cumis uvegeket is heti egyszer sterilizalom,a cumit mar isten tudja mikor utoljara....7 hos baba (3.gyerek,mindharomnal igy csinaltam,semmi bajuk)

2016. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
tescoba vettem milumil tápszeres dobozt csak magát a dobozt abban tartom a tejitalt.
2016. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Miért nehéz kikanalazni? Mi a nehéz benne?

Nem öntöm át semmibe. Tiszta, higiénikus, fénytől védett és egy gramm se megy kárba.

2016. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Én is az eredeti zacskóban hagyom. Használat után csipesszel zárom. Nem borul ki, nem megy mellé. Vissza a dobozába és kész. 4 nap alatt elfogy az egész, semmi értelme töltögetni. Meg nem is értem én se, hogy ebben mi a nehéz.
2016. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekünk nem fogy el 4 nap alatt

Kevernem kell a tápszereket, és nem.is eszik sokat, szóval 2 hétig is ott van.

2016. okt. 28. 22:16
 7/11 anonim ***** válasza:
A zacskójában. Dobozból pont behezebb lenne kiszedni szerintem
2016. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
miért lenne már nehezebb édes Istenem.. úgy látom itt sokan a sót is zacsiba tartják nem dobozba.. vicc
2016. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Á, rájöttem! Fogadjunk hogy nem vágjátok le a zacskó tetejét teljesen, hanem lenyisszantjátok csak a sarkát, mint egy tejeszacskónak és azon keresztül szerencsétlenkedtek a kanállal! Ész, ész, hová mész...

Előbbi esetben eszetekbe nem jutna átönteni, mert ugyanolyan széles lenne a nyílás, mint a dobozon.


A sót meg... Vagy 3 éve nen vettem. A maradéka jól elvan a zacskóban.

2016. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
képzeld igen okos nem csak a zacsi sarkát vágom le!!Nekem így kényelmes és kész!!
2016. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!