Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ti váltottak a 6. hónapnál...

Ti váltottak a 6. hónapnál tápszert?

Figyelt kérdés

Kisfiam most tölti a 6. hónapot és azt olvastam hogy tápszert kell váltani. Már tart a hozzátáplálása is. Jelenleg Beba Ha/ar tápszert kap.

Mi a véleményetek? Jelezem az orvosnak?


2016. nov. 1. 15:02
 1/9 Andi80018 ***** válasza:

Miért kellene váltani? Mi a magyarázat?

Én végig Milumilt adtam a fiamnak, plusz két éves koráig kapta a tejitalát. Nem mondta sem az orvos, sem a védőnő, hogy váltani kéne. Nem kell szerintem.

2016. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andi80018 ***** válasza:
Persze meg lehet kérdezni a dokit, úgyis mentek mindig íratni.
2016. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én váltottam 2-esre. De amúgy az orvos 3 éves koráig felírja az 1-est is.
2016. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andi80018 ***** válasza:
Ja, hogy életkorra nézve? Mindig annak megfelelő tápszert kapjon, persze. Azt hittem márkára érted.
2016. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miután HA/AR-ből nincs 2-es (sima AR-ből sincs), mire váltanál?

Ha okkal kapja (=reflux), miért váltanál?


Nem váltottunk.

2016. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha különleges igényű akkor nem kell váltani, én szorulás elleni tápszerrel etetek, gondoltam már biztos nincs ilyen gondunk veszek sima 2-es tápszert most hogy 6 hónapos lett, hát tévedtem, nem tudott kakilni tőle, utána olvastam el hogy 12 hónapos korig nyugodtan lehet adni a különleges igényű babáknak a tápszerüket.
2016. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kislanyom pici sullyal szuletett, Beba HA start-ot adtam neki 4 honapos koraig. akkor valtottunk Beba HA 1-re, es egy eves koraig irattam ki. onnantol 2-est kapott, es 22 honapos koraig kapta. most Beba pro junior 2 tejitalport kap, ket es fel eves.
2016. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem refluxos...azert kapta ezt mert fajt a pocija. Nincs semmijen allergiaja.
2016. nov. 1. 17:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem így, hogy nincs oka az AR-nek, rákérdezhetsz a dokinàl, ilyenkor lehet màr a beba ha pro 2-t. Ez valamivel olcsóbb is, az én lányom is ezt ette 14 hós koráig (addig tartott ki a recept). Barátnőm kisfia refluxos volt, ő 1 éves koráig ette ezt az AR-t, úgyhogy eheti is akár.

Egyébként mi 13 hósan váltottunk a beba junior 1re, de elkezdett 2x kelni éjjel enni, így visszaállltunk a beba pro 2re (nem HA, így azért olcsóbb). A védőnő javasolta.

2016. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!