Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6 hónapos korban elvileg...

6 hónapos korban elvileg cumisüveg cumit kell cserélni (bővebb folyásúra). Mi van akkor, ha nem cseréli le valaki? Nem eszik rendesen a baba, nem megy neki annyi tápi, amennyinek kéne, vagy kínlódik vele?

Figyelt kérdés

#cumi #tápszer #cumisüveg #cumisüveg cumi
2016. nov. 2. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
igen, pont ezek.
2016. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmi nincs. 9 hónapos múlt a kisfiam, nem váltottunk gyors folyású (3 cseppes Tommie Tippie) cumira, közepes folyású (2 cseppes van neki). Van itthon 3-as is, de mivel ugyan annyi idő alatt ugyan annyi tápszert megeszik, mint eddig. Nem váltottam, mert nem akarom, hogy 5 perc alatt fölhajtsa a tápszerét. Nem kínlódik, miért kínlódna. Szépen elfogyasztja a kajáját, ahogy eddig.
2016. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azért kérdem, mert a babám úgy látom hogy kínlódik vele, szipákolja, szipákolja,annyi nem megy neki hogy jó nagyokat nyeljen, szerintem ebbe bele is fárad és inkább nem kéri. Létezik hogy ettől?

2016. nov. 2. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
, Lehet próbáld ki, ez mindig a baba igényeitől függ van amelyiknek két hónaposan már hármas kell
2016. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, igen, ha a te babádon úgy látod, hogy gyorsabban szeretné, hogy folyjon a tápszer, akkor egész nyugodtan cseréld nagyobb lyukúra. Én nem tapasztaltam ezt, azért nem is cseréltem cumifejet, pedig már rég megvettem a 3-asat. Ahogy látod, nem törvényszerű, hogy cserélni KELL, nálatok szemmel láthatóan kell. :)
2016. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget! :)
2016. nov. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!