Hogyan lehet a tápszert ételbe keverni?

Figyelt kérdés
Sose gondoltam volna, hogy elakadok az étkezésnél, ezért segítséget kérek. A babàm eddig csak anyatejes volt, tehàt semmi pótlás tàpszerrel. Minden ételt szívesen eszik, folyadékot CSAK a vizet fogadja el. Viszont egy-két hete, a nagy cicista babàm, nem szopizik. Minden szervi ok kizárva, minden módon megpróbàltam szoptatni. Egyszerūen semmi eredménye. Lefejt anyatejet sem issza és ugye lassan apad a tejem, hiàba fejem. Mondjuk nem is erõltetem, mert sosem ment rendesen a fejés. Szóval elkezdtem a tàpszert adni. Csakhogy semmilyen ízūt és semmilyen formàban nem kell neki. Ekkor mondta a doki, hogy keverjem az ételébe. De elfelejtettem megkérdezni, hogyan. Feloldva, vagy simán szórjam bele? Ha feloldom, akkor nem ugyanannyi vízzel kell, mintha rendesen innà, ugye?
2016. nov. 7. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Mennyi tápszert kellene belevarázsolnod?


Egyébként nyilván étele válogatja, hogy mibe hogy. Ha simán szórod, sűríti, ha hígítani kell, akkor vízzel együtt (=elkészített tápszerrel).

2016. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaja a lényeg lemaradt...11 hónapos. :D
2016. nov. 7. 14:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Én annak is örülnék ha egy adag tàpszert megenne. Mivel eszik reggelire tejpépet is és délután joghurtot vagy valamilyen tejterméket.
2016. nov. 7. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tejpép gyakorlatilag cukrosabb tápszer.

Ha azt megeszi, talán megpróbálhatnád azzal ízesíteni a sima tápszert is. Vagy a tejpépet tápszerrel hígítani (hogy rossz szénhidrátbomba helyett kevésbé édes, vitaminban gazdagabb legyen).

2016. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld.
2016. nov. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!