Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van akinek 240 ml tápszert...

Van akinek 240 ml tápszert vagy annál többet eszik egy evésre a babája?

Figyelt kérdés
Mennyit eszik pontosan? Naponta hányszor? Hány étkezés lett már kiváltva? Mennyi idős a baba?
2016. nov. 13. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia mi 3 hónaposak vagyok szoptatok még de kevés a tejem szopi után 120ml napközbeni 2-3" eszik este viszont 280-300ml között eszik
2016. nov. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 hósan képes volt ennyit megenni Beba HA tápszerből. Napi szinten 1200 ml körüli volt a fogyasztás! És éhes maradt!! Milumil Ha tápszerből meg 5x150 milivel teljesen jól volt, én azt mondtam ilyen nincs.

De a legtöbb sok tápszert fogyasztó baba Bebát eszik. :) persze, ezt jó étvágyú babáknak szánják, a dobozán se tagadják, csak nem értem miért jó, ha nem is laktató.

2016. nov. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként 1 éves korára főleg reggel megint megette a kisfiam a 240-et, akkor minden étkezés ki volt váltva de reggelire a miénkből még csak csipegetett.
2016. nov. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én lányom 7 hónapos kora óta 3x iszik ennyit ,néha 300ml is. mellette rengeteg főzeléket is eszik.amúgy nem duci,rengeteget mozog.
2016. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10-11 hónapos kora óta 240 ml tápszer a reggeli és a vacsi. Tízórai, ebéd, uzsi kiváltva. Most (13 hónapos) kezdünk rászokni arra, hogy fürdés előtt fél-egy órával eszik valami szilárdat, így fürdés után kevesebb tápszert kér (Lactogen Harmony)
2016. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!