Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Adjak neki vizet/baba teát...

Adjak neki vizet/baba teát vagy ne?

Figyelt kérdés

Babám 5 hónapos tápszeres és tanácstalan vagyok hogy adjak e neki a tápszeren kívül más folyadékot vagy ne.A nagy melegben adtam neki kis vizet de mostanában nem.Annyira megoszlanak a vélemények.Így is rossz evő félek attól is hogy ha adok még azt a kevés tápszert sem eszi meg.Viszont mostanában kevesebb a pisi, minden etetés előtt tisztába teszem és pisis is a pelus csak nem annyira mint régen.A kutacsa rendben vann nincs beesve. A hozzátàplálást még csak mosr kezdtük.


Mit gondoltok?


Köszönöm!



#víz #folyadék #tean ivás
2016. nov. 24. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én nem adtam. De a hozzátáplálás megkezdésével már kínáltam vízzel. Szóval ha elkezdtétek, adj neki! (Egyébként a kisfiam nem ivott pár kortynál többet de ha nagy meleg volt vagy beteg volt meg nagyon sokat ivott szóval nem azzal volt a baja, hogy nem kell a víz. Csak a gyümiknek is van folyadéktartalma és nem volt szomjas.)
2016. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy csinaltam, mint az 1. Most, h kezdesz hozzataplalni, lassan aktualitasat veszti a kerdes,mert akkor mar mindenkepp kell majd, ha par kanalnal tobb szilardat is eszik 😃

En a babavizet ajanlom a folyadekok kozul

2016. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig is adtam neki vizet, semmi baja nem volt tőle.
2016. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is adtam neki a kezdetek óta. Volt hogy csak az kellett neki, tápszer nem.( Kínáltam tápszerrel nem kellett, víz kellett, azonnal tápszer újra, de akkor se kellett, aztán víz vissza és ivott szépen) Hat hónapos és mindig van egy vizes cumisüveg ha kell neki. Lefekvés előtti tápszer után is iszik, éjjel is van hogy ébred, iszik pár kortyot és alszik is tovább. Szerintem nem vesztesz azzal semmit ha megkínálod. Ha nem kell neki úgyse iszik. Nem gondolom hogy egy öt hónapos babának rosszat tenne egy kis víz.
2016. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Briguus válasza:

Nekem 16hetes a kislányom nalunk is van hogy csak vizet iszik es a tápszert kiloki a szájából es bömböl a vízért es nem nagyon akar hizni..

Valami javaslat?:)

2017. jan. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!