Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Orvos tudta/engedélye nélkül...

Orvos tudta/engedélye nélkül válthatok tápszert?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 21:15
 1/7 Rockabilly69 ***** válasza:
48%
Lehet, de nem ajánlám. Miért akarod?
2016. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha szüksègèt látod.

Èn hiába kèrtem, mert a pici lányom minden evès után kihányta majd üvöltött a következő evèsig. A doki azt mondogatta várjunk mèg, majd megszokja.

A gyógyszertárban kèrtem másikat, majd legközelebb mondtam a dokinak, hogy mit írjon fel. Szó nèlkül felírta.

2016. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kórházban a Milumil HA start optimát írták fel. 2 óránként kér enni adagját is emeltem. Kértem h írjon mást fel erre felírta a Milumil HA 1 optimát h ebbe több az energia.

Nagyobb gyerekemnek a Milumil Pepti volt egy éve tökéletes volt. Ezt szeretném a kicsinél megpróbálni de a gyerekorvos nem akarta felírni. Amikor a fiamnak kellett minden gyereknek az írta fel most meg ezt.

2016. dec. 3. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:

valószínű ezt tolják a tápszeresek, bár általában márkán belül mindegy szokott lenni (mármint a 'támogató' cégeknek). Mondd meg, hogy te most ezt szeretnéd adni, mert az előző gyerkőcnek bevált. Ha nem ad receptet, én megvenném az első dobozt teljes áron (esetleg elcserélném, vennék olyan anyukától, akinek ezt írják fel), és ha beválik, de ezek után sem írja fel, dokit váltanék.

Mi először BEBA HA pro startot kaptunk, utána milumil hasfájósat, aztán BEBA HA AR-t. Utóbbi bevált, és bnőm mondta, hogy nekik is az vált be, ő váltott utána a lactogenre, mert harmada annyiba kerül. Adott belőle, kislányomnak ízlett, következő alkalommal mondtam neki, hogy bevált, ilyen receptet kérnék, és adott.

2016. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Válhatsz, miért ne valthatnal. A gyógyszertárban teljes árért bármit kiadnak.
2016. dec. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Babának nem tápszer lenne az ideális. Allergén, hízlaló lötty.
2016. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konzultálj mindig!!!!!!!!!!!! Tanuld meg. Ha baj lesz, hogy mégy hozzá őszintén? Válts, de kérd ki a véleményét.
2016. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!